Przejdź do głównej zawartości

Coś dla fanów Zentangle® i nie tylko

Specjalnie dla miłośników Zentangle® oraz fanów moich rysunków, uruchomiłam sklep z odzieżą i innymi gadżetami. Są tam umieszczone przykładowe grafiki, ale zawsze istnieje możliwość zamówienia innych, znajdujących się w galerii na blogu.

Teoretycznie miałam przejść na wirtualną emeryturę, ale doszłam do wniosku, że umieszczanie grafik w sklepie obsługiwanym przez Cupsell, to niewielki nakład pracy. Można spróbować. A że ja lubię poznawać coś nowego, tym razem zabawię się w sprzedawcę. No może nie całkiem tak, bo wszystko robi obsługa serwisu. Mi pozostaje wstawiać odpowiednio przygotowane, wybrane grafiki.

Tak to wygląda na zrzucie, ale zachęcam do odwiedzenia sklepu o dumnej nazwie:
→ Deni Art ←

Dlaczego napisałam, że to też sklep dla fanów Zentangle®?

W sklepie, wśród różnych kategorii, znajdziecie też tę specjalną - I love tangle. Umieszczane tam produkty to czysta miłośc do rysowania tangli. Nie Zentangle®, bo to nazwa zastrzeżona, a ja nie chcę mieć kłopotów.

Ponadto w sklepie znajdziecie generator umożliwiajacy dodawanie własnych wzorów i napisów.  Pomyśl tylko, jak przyjemnie będzie założyć koszulkę z własnym rysunkiem! 


Wzorów jest na razie mało, ale mam nadzieję, że będzie przybywać. Czego się nie robi dla fanów rysowania!

A jakie ceny? 

Nie zależy tu wiele ode mnie, ale biorąc pod uwagę fakt, że to nie tylko dzieło sztuki (a jakże!) ale i sam produkt z indywidualnym nadrukiem, są w moim odczuciu dobre. Moja marża, bo taka jest, to niewielki ułamek całej kwoty. Oczywiście mogłabym ustawić większą marżę, ale... czego się nie robi dla fanów.

Prawdę mówiąc smutne jest to, że w naszym kraju, zarówno sztuka jak i całe rekodzięło, są bardzo niedoceniane. Kupujacy chcieliby zapłacić mniej niż wynoszą koszty materiałów, a gdzie cała reszta?! Dużo by o tym pisać tylko po co? I tak do przeciętnego Iksińskiego to nie dotrze. Jak będzie chciał kupić tanio... zawsze może iść do "chińczyka".

Kilka słów dla osób zainteresowanych uruchomieniem podobnego sklepu

W sumie jest to proste, nie zajmuje wiele czasu, zawsze można spróbować. Jedyne co zajmuje czas to przygotowanie grafik. Jesli chcesz spróbować to tu znajdziesz stronę do założenia sklepu - Cupsell.pl.

Przed wstawianiem pierwszych grafik warto poczytać jakie są wymagania, przygotować baner i logo sklepu. A później już tylko reklmować i liczyć na to, że... Iksińscy wyjechali do Chin.

Miłego oglądania i... może kupowania?

Komentarze

 1. Przede wszystkim - gratulacje! Gratuluję nowego doświadczenia, kolejnego kroku! Trzymam kciuki, żeby to wszystko dobrze poszło :). Mam nadzieję, że nabywcy jednak dopiszą, bo Twoje grafiki są piękne, a koszulka to jednak nie suknia balowa za miliony pieniędzy na jeden raz, tylko artykuł - można powiedzieć - pierwszej potrzeby, za przystępną cenę. Inne gadżety też nie nadszarpną zbytnio budżetu nabywcy.
  Natomiast kwestia zapotrzebowania na sztukę w ogóle, to już odrębna kwestia. Ludzie często mają dylemat - czy kupić za sporą kwotę interesujący obraz, czy zrobić odkładany wciąż remont łazienki, kupić dziecku rower, czy połatać inne budżetowe dziury. Co do badziewnej "chińszczyzny" to ręce opadają. Ja wolę kupić jeden porządny i nietuzinkowy ciuch, niż dziesięć szmat, no ale są tacy, co wolą mieć więcej kosztem jakości.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Małgosiu. :) Fakt, to całkime nowe doswiadczenie, a ponieważ rysuję i planuję nadal to robić... dlaczego nie spróbować. Mam też pewne pomysły nie związane z Zentangle, chyba bardziej z kotami. :)

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz.ツ
Mam nadzieję, że mój wpis był pomocny. Jeśli Twój komentarz będzie wymagał odpowiedzi, postaram się to zrobić jak najszybciej. A może chcesz poczytać coś innego? Na blogu jest cała masa materiałów.

Popularne posty z tego bloga

6 kroków w neurografice

We wcześniejszych wpisach dotyczących neurografiki wspominałam o tak zwanych sześciu krokach, w których powstają rysunki. Różnie one są wyjaśniane i interpretowane, a wszystko zależy od źródła. Oglądałam filmy na YT, czytałam opisy na różnych stronach, powoli wyrabiając sobie jako takie pojęcie i starając się wyciągnąć własne wnioski. Kierując się zebranymi  informacjami na temat neurografik stworzyłam interpretację metody sześciu kroków. Nie jest to trudne i warto spróbować. To co tu prezentuję jest tylko ogólnym zarysem a nie dokładnym szkoleniem. Metoda wydaje mi się interesująca, dlatego postanowiłam o niej trochę napisać. Nie jestem jednak certyfikowanym instruktorem, a jedynie artystką, która lubi poznawać nowe metody, a nawet z nimi eksperymentować.  Jak zacząć tworzyć neurografiki?  Przede wszystkim muszę tu podkreślić, że rysowanie neurografik nie wymaga nawet najmniejszych umiejętności rysowania czy malowania. Nie są też konieczne specjalne i drogie materiały. Wystarczy arku

Neurografika jako forma relaksu

Dzisiaj opowiem Wam jak przypadkiem wpadłam na pojęcie "neurografika" i dlaczego termin mnie zainteresował. Jako osoba, która często myśli rękami, dla której rysowanie jest pewną formą medytacji opartej na uważności, zwracam uwagę na wszystko, co może poprawić mi samopoczucie w ten właśnie sposób.  Niedawno buszując po Pintereście natknęłam się na pewien rysunek, który wywołał u mnie natychmiastowe skojarzenie. Patrząc na niego powiedziałam do siebie - o tak, to jest coś, czym powinnaś się zainteresować! Przecież, prędzej czy później, nie narysujesz prostej kreski, o kole nie wspominając. Tu należy się Wam wyjaśnienie, że wszystkie linie na wspomnianym rysunku wyglądały jakby artysta był nieźle "wcięty". Jednym słowem falowały na maksa. Czyli coś dla mnie, choć alkoholu nie piję od lat. I tak od jednego obrazka przeszłam do kolejnych, później trafiły się różne teksty. Pojawiło się pojęcie "neurografika" i ugrzęzłam w temacie, bo chciałam dowiedzieć się wię

Co to jest Zentangle?

Zapewne każdy z Was nie raz rysował po kartce papieru, ciągnąc plątaninę linii, tworząc geometryczne kształty, ludziki? To kreatywne rysowanie, które zaczęło robić z Was artystów, nazywane jest doodle. Natomiast Zentangle® to coś dużo więcej.  Co to jest Zentangle® i jak zacząć rysować? Żyjemy coraz szybciej, intensywniej, z nowymi technologiami, dostępem to wszelkich informacji, stałym kontaktem (online) ze znajomymi... Pomimo tego wiele osób czuje się przytłoczona natłokiem tego wszystkiego, czasem paradoksalnie wręcz odizolowana. W takich sytuacjach pomocna może być twórcza i kreatywna ekspresja, czyli atreterapia . Niezależnie od tego, czy tańczysz, szyjesz, grasz na instrumencie, malujesz, uprawiasz ogród, gotujesz czy bierzesz udział w jakimkolwiek twórczym procesie, poczujesz się lepiej. A cóż to takiego Zentangle®, skąd nazwa, kto to w pewnym sensie stworzył, bo przecież rysujemy wszyscy.  Zentangle® to forma sztuki, rysunki składające się z prostych kształ