Świąteczne etykiety (bileciki) prezentowe do wydrukowania

Niedługo święta, czas wspólnie spędzonych chwil przy choince. To też czas obdarowywania się prezentami. Czasem wymarzonych, wyjątkowych, czasem bardzo symbolicznych, ale zawsze od serca.

Nie potrzeba wiele aby wywołać uśmiech na twarzy. Prawdę  mówiąc, już sam świąteczny nastrój cieszy i raduje większość z nas. A prezenty? Są małym dodatkiem, wisienką na świątecznym torcie. A może inaczej - lukrem na świątecznym pierniczku.

Potrzebujesz więcej bilecików lub wolisz w innym stylu? Zajrzyj do Cafe Boxa. Za symboliczną kawę otrzymasz stały dostęp do wielu plików graficznych. 

Zarówno maluchy jak i ci nieco bardziej wyrośnięci wzdłuż i czasem w szerz (zwłaszcza po świętach), chętnie zaglądają pod świąteczne drzewko w poszukiwaniu prezentów. Ile radości jest podczas ich rozpakowywania, oglądania, podziwiania, a czasem nawet przymierzania! 

Świąteczne etykiety (bileciki) prezentowe do wydrukowania

Muszę przyznać, że co roku mam spory dylemat co kupić najbliższym. Natomiast już pakowanie to sama radość. Zawijanie w ozdobne papiery, a czasem w zwykły szary, ozdabianie, przewiązywanie bilecików... już wtedy czuje się tę świąteczną atmosferę.

Świąteczne etykiety do prezentów 

Rysując tegoroczne kartki świąteczne doszłam do wniosku, że zentanglowe ilustracje mogę wykorzystać jeszcze inaczej. Zeskanowane i pomniejszone, mogą być ozdobnym elementem prezentowych bilecików. A skoro już je przygotowałam, chętnie się z Wami podzielę!

Do pobrania jest arkusz z dziewięcioma etykietami. Jeśli szykujecie więcej prezentów możecie wydrukować sobie potrzebną wielokrotność. Po wydrukowaniu zróbcie, w zaznaczonych miejscach, dziurki. Teraz wystarczy przywiązać je wstążeczkami lub sznurkami do poszczególnych prezentów. Acha, nie zapomnijcie ich podpisać!

Etykiety drukujcie na grubszym papierze. Może to być blok techniczny o większej gramaturze, czyli coś w okolicy 250 g. Dziurki zróbcie dziurkaczem, choć sama wiem, że nie zawsze łatwo jest trafić we właściwe miejsce. Do tego zadania wystarczą też małe nożyczki z ostrym czubkiem. W tym przypadku musicie po prostu wywiercić dziurkę.

Świąteczne etykiety (bileciki) prezentowe do wydrukowania

Do pakowania polecam papiery z odzysku abo zwykły, szary. W tym drugim przypadku możecie paczuszki dodatkowo ozdobić fragmentami papierów tych "z odzysku". Do udekorowania prezentu nadają się wszelkie resztki bibułek, filcu, ususzone plastry pomarańczy, laski cynamonu... i tak dalej.

Świąteczne etykiety (bileciki) prezentowe do wydrukowania

Pobierz: plik jpg lub plik pdf

Mam nadzieję, że etykiety spodobały się Wam i chętnie je wykorzystacie. Pochwalcie się Waszymi pomysłami na pakowanie prezentów z zentanglowymi bilecikami. Miło mi będzie jeśli publikując w społecznosciówkach oznaczycie fotki hashtagiem #denimixpl. Miłego pakowania!

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Neuroart w 6 krokach

24 proste wzory Zentangle

3 zakładki do książki - do pobrania