Smaki Herbaty w nowej odsłonie

Razem z mężem jesteśmy pasjonatami i wielbicielami dobrych herbat. Doceniamy nie tylko wspaniałe smaki i aromaty tego złocistego (lub podobnego) napoju, ale również jego wpływ na samopoczucie. Lubimy poznawać nowe smaki, czasem eksperymentujemy z różnymi mieszankami i dodatkami.

Był taki czas, kiedy sporo pisaliśmy o herbatach. Mąż aktywnie tworzył stronę internetową, ja z kolei pisałam coś na blogu. Rozwijała się współpraca, dzięki której mieliśmy okazję próbować wyjątkowych herbat z całego świata. To był wspaniały czas i nie tylko ze względu na herbaty.


Później przyszły pewne zmiany (jak to u mnie w zwyczaju) i większość tekstów trafiła do domowego archiwum komputerowego. Ważne jednak, że nie trafiła nieodwracalnie do kosza. Zdarzało się, że musiałam do tego archiwum zaglądać bo ktoś napisał do mnie maila, w sprawie któregoś wpisu (najczęściej chodziło o przepisy), który był, a teraz go nie ma.  Oczywiście odpowiadałam, przesyłając odpowiedni tekst. W końcu doszliśmy z mężem do wniosku, że szkoda trzymać to wszystko tylko w komputerze, tylko dla siebie. I tak powstał herbaciany blog w nowej odsłonie.

Blog "Smaki herbaty" na dzień dzisiejszy to głównie wcześniejsze teksty (ponad 200), ale mam nadzieję, że uda nam się pisać nowe, zwłaszcza, że nadal lubimy smak dobrej herbaty. Od czasu do czasu lubimy też coś do herbaty, dlatego znalazły się tam przepisy na małe co nieco. 

Na blogu znajdziecie wpisy dotyczące nie tylko herbat z górnej półki, są też o popularnych, które spotkać można na sklepowych półkach. Oceniamy je, krytykujemy, czasem chwalimy. Polecamy ciekawe dodatki do herbat, bo często jest tak, że smak gorszej można znacznie poprawić przez dodatkowy składnik. Mogą to być zioła, przyprawy czy suszone owoce.

Pewną nowością mogą być cytaty z książek. Oboje z mężem sporo czytamy i to nie tylko o herbacie. Na blogu już znajdziecie cytaty i myśli dotyczące tego wspaniałego napoju, ale w planach mam wstawianie fragmentów z różnych aktualnie czytanych książek, najczęściej zwykłej beletrystyki.

Jeśli chcecie być na bieżąco z nowymi wpisami warto śledzić nas wykorzystując dostępne możliwości. Osobiście korzystam z Feedly, gdzie zawsze mam informacje o nowych wpisach na obserwowanych stronach czy blogach. Bardzo praktyczne i wygodne, polecam. Poza tym będę starała się umieszczać informacje na FB - Herbaciany salonik Deni, bo przecież herbatę mam w nazwie strony, oraz na oddzielnej tablicy Pinteresta. Tyle jeśli chodzi o wpisy, zdjęcia pewnie pojawiać się będą w innych serwisach społecznościowych, do których linki znajdziecie na blogu.

A teraz proponuję filiżankę smacznej herbaty i odwiedziny na herbacianym blogu. Serdecznie zapraszamy.

blog smaki herbaty

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Neuroart w 6 krokach

24 proste wzory Zentangle

3 zakładki do książki - do pobrania