4 niepowtarzalne zakładki do książki - do pobrania

Z czym kojarzy się Wam jesień? Dla mnie to czas intensywnego pochłaniania książek. Co prawda czytam cały rok, każdego dnia, ale jesienią zdecydowanie więcej. To czas kiedy książki same wołają, aby po nie sięgnąć. Tak więc siadam z książką lub czytnikiem, do tego oczywiście kubek dobrej herbaty i może sobie padać za oknem do woli. Uwielbiam te chwile, kiedy książka potrafi przenieść czytelnika w inne miejsce, często lepsze, bez nienawiści czy pandemii. Pozwala spełnić marzenia, chociażby tylko w wyobraźni, albo pobudza nowe. 

Jeśli też lubisz jesienne czytanie bardzo mnie to cieszy bo prawdopodobnie przyda Ci się drobny prezent, który przygotowałam dla czytelników bloga. Po wcześniejszych seriach zakładek do książek, przygotowałam kolejną, tym razem związaną z "zaplątanym miasteczkiem"

4 darmowe zakładki do książek - pobierz i wydrukuj

Zakładki są tym razem odrobinę większe, mają wymiar 6 x 18 centymetrów. Dzięki temu mogłam więcej na nich narysować, a jak wiecie bardzo lubię to robić. Tematyka to oczywiście moje, ostatnio dość często rysowane, domki i jeden akcent herbaciany. Herbata też kojarzy mi się z czytaniem i nie mogło jej zabraknąć. Jeśli chodzi o kolory, ograniczyłam się jedynie do niewielkich akcentów, ale jeśli lubisz więcej, zawsze po wydrukowaniu możesz zabrać się za kolorowanie

Pamiętaj proszę o tym, że zakładki są ręcznie rysowane. Wszelkie niedociągnięcia tylko to potwierdzają i nie są wadą. Wręcz przeciwnie! 

A teraz pobierz zestaw zakładek, wydrukuj, wytnij i sięgnij po kolejną książkę. 

Wskazówki dotyczące wydruku zakładek

Zakładki przygotowane są do druku w wysokiej jakości. Zapisane są w formacie JPG. Można drukować je na każdym rodzaju  papieru, ale zalecam taki z większa gramaturą 200 - 300 (np. blok techniczny). Przed wydrukowaniem należy ustawić w swojej drukarce najwyższą jakoś wydruku.

Z zakładek można  korzystać tylko dla własnego użytku. Oczywiście można podrzucać link znajomym, zwłaszcza czytającym! Mam też nadzieję, że nikt nie wpadnie na pomysł sprzedawania tych zakładek, bo pomysłowość niektórych bywa zaskakującą. 

Na koniec pozostaje mi życzyć wszystkim przyjemnego czytania! Jeśli skorzystasz z zakładek będzie mi niezwykle miło, jak zostawisz komentarz. To zawsze bardzo motywuje do dalszego tworzenia i blogowania. Zdrówka i byle do wiosny!  


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Zrób sobie notes - darmowe wzory kartek

Co to jest Zentangle?

Jak zrobić zakładkę do książki krok po kroku