Dzień niespodzianek

Wczoraj był przyjemny dzień, który dodatkowo przyniósł mi wiele radości w postaci dwóch niespodzianek. A ja bardzo lubię niespodzianki, zwłaszcza takie piękne.

Kiedy zajrzałam do skrzynki pocztowej od razu pojawił się na mojej twarzy uśmiech, bo znalazłam tam znacznie więcej niż reklamy okien. Swoją drogą jaka szkoda, że tradycyjne listy i kartki całkiem odchodzą w zapomnienie. Częste sprawdzanie skrzynki na listy, oczekiwanie.... miało to swój urok. 

No ale do rzeczy. Przede wszystkim pragnę tu podziękować za niespodzianki i jednocześnie pochwalić się nimi. Pierwsza przesyłka od Moniki z uroczą kartką i przepięknymi zakładkami do książek. Widziałam już haftowane zakładki na blogu Moniki, ale powiem Wam, że w realu wyglądają jeszcze lepiej. Są cudne i ta misterna praca. Podziwiam i dziękuję Moniko. Zrobiłaś mi wyjątkową niespodziankę! 


Druga przesyłka przyleciała z Francji od @betylesurunfil. Tym razem w ramach wymiany kartami ATC. To również była dla mnie niespodzianka bo wymiana miała miejsce w marcu, ale wyglądało na to, że pierwsza przesyłka zaginęła i Bety postanowiła wysłać drugą, o czym nie wiedziałam. A w przesyłce... sami widzicie. Wielkie dzięki za piękne karty ATC. 


Bardzo ucieszyły mnie te niespodzianki, a tak przy okazji przypomniałam sobie, że dawno nie rysowałam kart ATC, o samym klasycznym Zentangle nie wspominając. Tak jednak jest, kiedy chce się więcej poznać, więcej spróbować, a czasu coraz mniej. 

Miłego dzionka, Deni

Komentarze

 1. Danusiu, ogromnie się cieszę, że moja przesyłka dotarła. Już się obawiałam, że zaginęła bez wieści. Z ogromną przyjemnością wyszywałam dla Ciebie te zakładki i miło mi, że Ci się podobają. Dużo słoneczka i uśmiechu. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne prezenty dostałaś :). Masz rację, że tradycyjne listy mają niepowtarzalny urok :). Na drugim blogu czytałam relację z poradni - bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona z tej wizyty. Poczucie "zaopiekowania", bezpieczeństwa - to już samo przez się działa jak dobre lekarstwo. Mam nadzieję, że da to także bardziej wymierne i widoczne pozytywne efekty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak Małgosiu, zaufanie do lekarza i jego odpowiednie podejście do pacjenta to już duży krok w dobrą stronę. 🙂

   Usuń
 3. super niespodzianka:) Zakładki śliczne, a karty ATC bardzo ciekawe. Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz.ツ To dla mnie wiele znaczy.
Zapraszam Cię na mój drugi blog Silver60plus też o sztuce.

Sztuce przetrwania...

Popularne posty z tego bloga

Neuroart w 6 krokach

24 proste wzory Zentangle

3 zakładki do książki - do pobrania