Przegląd wrześniowy zdominowany dialogami

Jak już wcześniej wspominałam, we wrześniu pojawiło się więcej twarzy, w bardzo uproszczonej formie. Rysunek inspirowany Zentangle to nie pastele czy olej, więc i efekt końcowy zupełnie inny. Poza tym bardziej chodziło tu o symbol. 

Powstał już cały projekt "Dialogi", składający się z wielu małych elementów, przyszedł czas na prace nieco większe, stanowiące samodzielną całość.

I tak powstał "Jej portret", który nawiasem mówiąc bardzo kojarzy mi się z pewną osobą, choć nie było to zamierzone. Rysunek mocno nawiązuje do metody Zentangle.

"Jej portret ", format A4, tusz

Kolejna praca, już z odrobiną koloru, bardziej wpasowująca się we wrześniowe dialogi. Ponownie typowo zentanglowa, z symbolicznym zarysem sylwetek. 

"Rozmowa" format A4, tusz, akwarela

"Wczoraj" to rysunek, w którym również pojawiają się wzory Zentangle, choć w mniejszym stopniu. Tu również nawiązuję do dialogów. 

"Wczoraj", format A4, tusz, akwarela

Praca największa, łącząca Zentangle z... rooibosem, niekoniecznie "rozgadana".

"Bez słów" 40x50 cm, tusz, rooibos

Na koniec rysunek "Nas-Troje", mający na tyle osobisty przekaz, że nie będę o nim pisać. 

"Nas-Troje", format A4, tusz

Wszystkie prezentowane tu prace są do nabycia. Z góry jednak uprzedzam, że są bez oprawy, bo zawsze wydaje mi się, że warto oddać nowemu właścicielowi prawo do indywidualnego wyboru w tej kwestii. 

Jeszcze tylko krótkie info w temacie "wczasów", nie doszły do skutku, ze względu... ech, nawet nie będę pisać. A już miałam nadzieję, że po 4 latach czekania, w końcu dostanę się na rehabilitację. 

Deni

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz.ツ To dla mnie wiele znaczy.
Zapraszam Cię na mój drugi blog Silver60plus też o sztuce.

Sztuce przetrwania...

Popularne posty z tego bloga

Neuroart w 6 krokach

24 proste wzory Zentangle

3 zakładki do książki - do pobrania