Przegląd wrześniowy zdominowany dialogami

Jak już wcześniej wspominałam, we wrześniu pojawiło się więcej twarzy, w bardzo uproszczonej formie. Rysunek inspirowany Zentangle to nie pastele czy olej, więc i efekt końcowy zupełnie inny. Poza tym bardziej chodziło tu o symbol. 

Powstał już cały projekt "Dialogi", składający się z wielu małych elementów, przyszedł czas na prace nieco większe, stanowiące samodzielną całość.

I tak powstał "Jej portret", który nawiasem mówiąc bardzo kojarzy mi się z pewną osobą, choć nie było to zamierzone. Rysunek mocno nawiązuje do metody Zentangle.

"Jej portret ", format A4, tusz

Kolejna praca, już z odrobiną koloru, bardziej wpasowująca się we wrześniowe dialogi. Ponownie typowo zentanglowa, z symbolicznym zarysem sylwetek. 

"Rozmowa" format A4, tusz, akwarela

"Wczoraj" to rysunek, w którym również pojawiają się wzory Zentangle, choć w mniejszym stopniu. Tu również nawiązuję do dialogów. 

"Wczoraj", format A4, tusz, akwarela

Praca największa, łącząca Zentangle z... rooibosem, niekoniecznie "rozgadana".

"Bez słów" 40x50 cm, tusz, rooibos

Na koniec rysunek "Nas-Troje", mający na tyle osobisty przekaz, że nie będę o nim pisać. 

"Nas-Troje", format A4, tusz

Wszystkie prezentowane tu prace są do nabycia. Z góry jednak uprzedzam, że są bez oprawy, bo zawsze wydaje mi się, że warto oddać nowemu właścicielowi prawo do indywidualnego wyboru w tej kwestii. 

Jeszcze tylko krótkie info w temacie "wczasów", nie doszły do skutku, ze względu... ech, nawet nie będę pisać. A już miałam nadzieję, że po 4 latach czekania, w końcu dostanę się na rehabilitację. 

Deni

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz.ツ
Mam nadzieję, że mój wpis był pomocny. Jeśli Twój komentarz będzie wymagał odpowiedzi, postaram się to zrobić jak najszybciej. A może chcesz poczytać coś innego? Na blogu jest cała masa materiałów.

Popularne posty z tego bloga

Neuroart w 6 krokach

24 proste wzory Zentangle

Kartki na Boże Narodzenie w stylu Zentangle