Habit tracker/dziennik nawyków - do druku

W innym miejscu polecam korzystanie z dzienników nawyków (habit tracker) bo sama to robię. Moim zdaniem bardzo przydatne kiedy zachodzi potrzeba wyrabiania dowolnych nawyków. Oczywiście chodzi o te dobre nawyki, chociaż i w przypadku złych też się "tracer" przydaje. Przyjemnie jest spojrzeć na zestawienie dni, w ktorych udało się uniknąć tego złego. To świetnie motywuje! 

Korzystam z dziennika nawyków w celu wyrąbania sobie regularnych, codziennych ćwiczeń. Muszę to robić aby choroba nie postępowała zbyt szybko. Poza tym nawet dla zdrowego każdy ruch jest ważny. 

Nie rozpisując się zbytnio o dzienniku nawyków, wspomnę tylko, że korzystać z nich można na dwa sposoby. Wersja papierowa, prawdopodobnie dla osób, które zdecydowanie preferują teksty/książki na papierze i nie przepadają z za cyfrowymi. Druga wersja, ta cyfrowa, to po prostu aplikacja na smartfony.  

Natomiast tutaj przygotowałam kilka innych wersji "trackerów". Są trzy bardzo podobne do siebie dzienniki kołowe. Każdy przeznaczony jest na jeden miesiąc, wszystkie mają format A4.


Później powstał jeszcze jeden "tracker" kołowy, w którym motywem przewodnim jest kwitnąca wiśnia.


Przygotowałam również "trackery" w prostych tabelkach. Dwa z nich maja miejsce na cztery nawykli, trzeci jest tylko na jeden. 


Wszystkie zaprezentowane tu dzienniki dostępne są w Cafe Boxie. Plików stale tam przybywa więc tym bardziej zachęcam do korzystania. Zyskując stały dostęp oglądacie i pobieracie pliki zanim jeszcze napiszę o nich na blogu. 

Serdeczności, Deni

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Neuroart w 6 krokach

24 proste wzory Zentangle

3 zakładki do książki - do pobrania