Mini kalendarz Zentangle

Lada moment święta, więc krótko i z prezentem. Mam dla Ciebie mini kalendarz do druku! Szczególnie polecam go każdemu, kto polubił Zentangle. Nie wiesz o co chodzi? Koniecznie przeczytaj o Zentangle, to świetny i prosty relaks dla każdego,.

Mini kalendarz do ćwiczeń Zentangle

Mini razy dwa, bo po pierwsze jest mały, po drugie wymaga minimum rysowania, bo zaledwie raz w miesiącu. To dwanaście kartek z okienkiem na Twój rysunek. 

Wydrukowane kartki możesz zostawić tak jak są, ewentualnie trochę obciąć na dole. To już zależy od tego co bardziej Ci odpowiada. Pozostawione pole na dole może ewentualnie służyć do notatek. Ja zdecydowałam się na najmniejszy format, czyli solidnie go poobcinałam. 

Drukujesz, wycinasz i najlepiej jak zmontujesz w całość. Jak? A to już zostawiam Tobie. A może jednak podpowiedzi...

Pierwszy sposób - sklej górne brzegi, tak jak to jest robione w bloczkach karteczek. Mocno ściskasz ze sobą i smarujesz górny brzeg klejem. 

Sposób drugi - spinasz kartki dużym biurowym spinaczem. 

Trzeci sposób - idziesz do punktu i prosisz o zbindowane. 

Czwarty sposób - teraz kolej na Ciebie, podpowiedz coś w komentarzu.

A ja zrobiłam z tego kalendarz z wyrywanymi kartkami. Zrobiłam dziurkowanie, skleiłam górne brzegi, całość na tekturkę. Tekturka, dłuższa u góry, pozwala na powieszenie go na półce z książkami (tekturę wkładam pod książki). Właściwie wisi pod półką. 


Kalendarza do druku pobierzesz TUTAJ

Wszystkiego dobrego, Deni

Komentarze

 1. Pod względem rysowania jestem leniwa. Wolę kalendarz z Twoimi grafikami😉. Już wydrukowany. Przez rok będę podziwiać 😘

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. E tam leniwa do rysowania, po prostu robisz to, co lubisz. I jesteś w tym, znaczy w haftach, mistrzynią! :) A może w czymś jeszcze, bo tego nie wiem.

   Usuń
 2. Ale super! Mam hafty po jednym na każdy miesiąc, tylko z grafiką u mnie na bakier... Teraz sobie skomponuję kalendarz, dziękuję bardzo!:)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz.ツ To dla mnie wiele znaczy.
Zapraszam Cię na mój drugi blog Silver60plus też o sztuce.

Sztuce przetrwania...

Popularne posty z tego bloga

Neuroart w 6 krokach

24 proste wzory Zentangle

3 zakładki do książki - do pobrania