O mnie / współpraca

Nazywam się Danuta Popowicz, w internecie głównie jako Deni.
Od 2005 roku prowadzę serwis internetowy dla pań domu „ABC Gospodyni”, poza tym lubię wszystko co związane z internetem, a szczególnie polubiłam blogowanie.

Czytam książki popijając dobrą herbatę, a kiedy odkładam książkę na bok, zawsze znajduję coś ciekawego, czasem zupełnie nowego. Świat jest ciekawy, nie warto stać w miejscu, zwłaszcza kiedy ma się już duży bagaż doświadczeń życiowych, i sporo wiosen za sobą.
Bloguję od dawna, w różnych miejscach pisałam, ale blog DeniMix jest już ostatni, dożywotni. :) To takie moje małe miejsce, gdzie dzielę się tym, co mnie zachwyca i pasjonuje.

Współpraca ze mną jest jak najbardziej możliwa, jednak szanuję swój czas, piszę przede wszystkim dla przyjemności, więc nie każdą formą współpracy jestem zainteresowana. Porozmawiać zawsze można.

Blog ma charakter pasjonacki, wszelkie przepisy, smaczne eksperymenty, robię na własny użytek. Jeśli chcesz skorzystać, proszę bardzo, ale nie odpowiadam za skutki. Szczególnie dotyczy to ziół, które bywają w niektórych przypadkach przeciwwskazane.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, pisz na adres:

gospodyni@gmail.com

Za herbaciane poczęstunki dziękuję:

Teavivre logo

sirocco logo

Liu Mulan logo

 

herbatkowo logo

1 Response

 1. Domonique napisał(a):

  Hello there ,
  I’m sorry I don’t speak Polish, but I think this can be helpful to your users.
  I was reading your page when I saw you mentioned goo.gl/ here: denimix.pl/2010/10/fotokody-wracaja/
  This is a great tool when you need to shorten a link, but as a user, sometimes I’m afraid to open these links because I’m not sure where it goes and if the site is safe. I found a tool that helped me out a few times and makes me more confident clicking on these links:
  http://www.websiteplanet.com/pl/webtools/redirected/
  I’m sure that your users will appreciate if you add that tool to your page and allow them to avoid annoying situations :)
  I hope I helped back,
  Domonique

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *