365 TULIPANÓW

365 tulipanów, 365 słów, 365 dni - to projekt, który zapoczątkowałam pełna obaw o możliwość jego ukończenia. Chciałam jednak udowodnić sobie, że jeszcze coś mogę, że Parkinson tak łatwo mnie (Ciebie też) nie zatrzyma! Postanowiłam bardzo uprościć projekt, tak aby nie wymagał specjalnych umiejętności, nie zajmował wiele czasu i nie był kosztowny.  

Strona, na której jesteś, będzie głównym punktem dowodzenia. Tu poznasz zasady, pobierzesz grafiki, szablon albumu i może coś jeszcze. Pozwól, że na początek zapoznam Cię z podstawowymi zasadami projektu.

Projekt artystyczny 365 tulipanów - zasady

Codziennie, przez 365 dni, stwórz obrazek, rysunek, kolaż lub inny "kawałek" sztuki na kartoniku wymiarach 40x40 mm. Nie widzę przeciwwskazań, żeby zamiast 365 dni podjąć wyzwanie na 30 dni lub jeszcze inaczej. Możesz zacząć w dowolnym momencie.

Na każdym obrazku powinien znaleźć się tulipan, może być bardzo symboliczny, a nawet abstrakcyjny, czy po prostu wycięty z gazety. 

Drugim wymogiem jest jedno słowo nie więcej. Jakie? To już Twoja decyzja. 

Publikując swoje maleńkie prace w mediach społecznościowych, oznacz je hashtagiem:

 #project365tulips

Co robić z takimi małymi dziełami?  To również Twoja decyzja, możesz założyć album, tak jak ja to zrobiłam, ale są inne możliwości, o których postaram się napisać w niedalekiej przyszłości. A pomysłów kilka mam. 

Swoje tulipany prezentuje codziennie na specjalnej Tablicy Pinterest.

Szablon albumu według mojej wersji znajdziesz tutaj


Polecane wpisy:

Moja podróż z projektem 365 - przygotowania

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Neuroart w 6 krokach

24 proste wzory Zentangle

3 zakładki do książki - do pobrania