GRAFIKI DO POBRANIA

W tym miejscu pragnę podziękować wszystkim, którzy postanowili zafundować mi kawę. To bardzo miłe z Waszej strony. Zapewniam, że każdą złotówkę spożytkuję na materiały niezbędne do dalszego prowadzenia tego miejsca, z całą jego zawartością

W tym miejscu dzielę się z Tobą moimi grafikami do druku. Żeby je pobrać nie musisz mi płacić, wystarczy, że postawisz mi kawę. Będzie mi bardzo miło wypić ją w Twoim towarzystwie. 

Postaw kawę i odbierz grafiki - jak to działa?

Jeśli zainteresuje Cię jakaś grafika i chcesz ją otrzymać, postaw mi kawę CAPPUCCINO (10 zł) lub CAFE LATTE (15 zł). Podczas dokonywania darowizny napisz w wiadomości do mnie, który prezent wybierasz (jest tam taka możliwość): karty z afirmacjami czy jeden zestaw zakładek. 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Po dokonaniu wpłaty postaram się, w miarę możliwości, szybko wysłać mailem wybraną grafikę do druku. Pamiętaj, aby przy wpłacie podać adres mailowy, na który później zostanie przesłany prezent. 

Większość grafik będę umieszczać na tej stronie, ale niektóre mogą być na oddzielnych. Zawsze jednak znajdziesz tu do nich odnośniki.  

  • 30 kart z afirmacjami dla kobiet, plus pudełko do nich - 30 kart o wymiarach 9 x 9 cm na pięciu planszach, plus szósta z pudełkiem do wycięcia i sklejenia. Grubość pudełka przewidziana jest na papier o wyższej gramaturze, ale karty z cieńszego papieru tym bardziej się zmieszczą. Polecam minimum blok techniczny. Pamiętaj aby przed drukowaniem ustawić najwyższą jakość wydruku. 


Jeśli masz jakieś sugestie co do kolejnych grafik za kawę zapraszam do komentarzy. Nie obiecuję, że zrobię, ale kto wie? 

Pozdrawiam, Deni

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Zrób sobie notes - darmowe wzory kartek

Co to jest Zentangle?

Jak zrobić zakładkę do książki krok po kroku