WSPARCIE

Drogi Przyjacielu i Czytelniku!

Prowadzenie bloga pomaga mi w walce z chorobami. Dzięki temu staram się być postrzegana przez to, co tu robię; nie zaś przez to, na co choruję. Niestety, jestem zmuszona prosić Cię o pomoc w tej walce, którą będę toczyła do końca życia. 

Jako osoba niepełnosprawna jestem podopieczną Fundacji Avalon. Możesz przekazać mi darowiznę przez stronę Fundacji lub korzystając z poniższych danych:
  • nazwa odbiorcy: Fundacja Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa
  • numer rachunku odbiorcy: 62 1600 12860003 0031 8642 6001
  • rachunek prowadzony przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.
  • w tytule wpłaty proszę podać nazwisko i numer członkowski nadany przez Fundację – Popowicz, 14888  (ten dopisek jest bardzo ważny).

1% podatku - niezbędne informacje znajdziesz na stronie Fundacji. Możesz również skorzystać z programu do rozliczenia PIT online e-pity


FaniMani - pomagaj bezpłatnie przy okazji zakupów w internecie. Płacisz tyle, co zawsze, a średnio 2,5% wartości Twoich zakupów trafi do organizacji, którą wybierzesz. Po zarejestrowaniu wyszukaj mój profil i kliknij - "Wspieraj". 

Jak jeszcze możesz mnie wesprzeć?
Jeśli to miejsce i to, co w nim robię, podoba Ci się na tyle, że zafundujesz mi filiżankę dobrej kawy, będę Ci ogromnie wdzięczna.  


Jeszcze jedna opcja pomocy:
- zakup jednej z moich oryginalnych kartek okolicznościowych lub rysunku

Za każdą pomoc z Twojej strony będę wdzięczna. Dziękuję.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Zrób sobie notes - darmowe wzory kartek

Co to jest Zentangle?

Jak zrobić zakładkę do książki krok po kroku