Zakładki do druku w podziękowaniu za kawę

W tym miejscu pragnę podziękować wszystkim, którzy postanowili zafundować mi kawę. To bardzo miłe z Waszej strony. Zapewniam, że każdą złotówkę spożytkuję na materiały niezbędne do dalszego prowadzenia tego miejsca, z całą jego zawartością. 

Chciałabym Wam jakoś podziękować, pomyślałam, że przygotuję kilka zestawów zakładek do książek. Taki drobiazg, ale tworzony z sercem. Są to cyfrowe kopie zakładek, które wcześniej rysowałam. Można je wydrukować nawet na domowej drukarce i tylko powycinać. Tu od razu moja rada - papier powinien być grubszy, a jakość wydruku należy ustawić na najwyższą.

Każdy darczyńca, który zechce postawić mi CAPPUCCINO (10 zł) lub CAFE LATTE (15 zł) może wybrać sobie jeden z zestawów i podać mi numer, najlepiej  w wiadomości podczas dokonywania wpłaty. Jest tam taka możliwość. 

Po dokonaniu darowizny postaram się, w miarę możliwości, szybko wysłać mailem wybrany zestaw do druku. (Jeśli postawiłeś mi odpowiednią kawę wcześniej lub zapomniałeś podać numer wybranego zestawu nic nie szkodzi. Skontaktuj się ze mną przez adres mailowy podany przy wpłacie, nadrobimy zaległości). 

Zestaw numer 1

Zestaw numer 2

Zestaw numer 3

Zestaw numer 4

Zestaw wybrany? To teraz...

Postaw mi kawę na buycoffee.to


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Zrób sobie notes - darmowe wzory kartek

Co to jest Zentangle?

Jak zrobić zakładkę do książki krok po kroku