Zrób sobie notes - darmowe wzory kartek

Notesy, planery, szkicowniki, czy wreszcie bullet journal, zwane po prostu bujo. W kropki, w kratkę lub gładkie. Oprawione w piękne okładki lub zwyczajnie, w szary karton. Czasem odnoszę wrażenie, że notesy stają się bardzo popularne, co mnie nie dziwi, bo są praktyczne.

Pobierz kartki do wydruku i zrób sobie notes

Istnieje wiele aplikacji do robienia notatek w chmurze, od całkiem prostych do tych z bajerami. Mimo wszystko nic nie zastąpi papierowej wersji notatnika. W sklepach jest ich ogromny wybór, tylko przebierać i kupować. Sama mam ich kilka. Większość kupionych, z wyjątkiem jednego, przeznaczonego na cytaty z książek.

jak zrobić notes

Wiele razy myślałam, żeby zrobić następny notes, ale trudno mi jest zrealizować wszystko to, co wpadnie do głowy. Dlatego dzisiaj nie oczekujcie pełnej instrukcji  diy wykonania notesu, wspartej zdjęciami. Może kiedyś. W internecie znajdziecie masę tutoriali jak zrobić, jak zszyć, jak połączyć to wszystko w całość. A ja ze swojej strony oferuję Wam kartki do notesu z autorskimi rysunkami.

Przygotowałam trzy strony formatu A5. Jedna strona ma tylko linie, druga motyw w górnym narożniku, trzecia to przekładka lub strona tytułowa. Wszystkie możecie zobaczyć i pobrać poniżej.
Zrób sobie notes - darmowe wzory kartek do wydruku

Zrób sobie notes - darmowe wzory kartek do wydruku
Zrób sobie notes - darmowe wzory kartek do wydruku

Jest też do pobrania plik pdf, na którym są umieszczone dwie strony A5 - pobierz

Zrób sobie notes - darmowe wzory kartek do wydruku

Jak z nich skorzystacie to Wasza sprawa. Wybieracie co Wam się podoba i składacie notes według własnego uznania. Później własnoręcznie oprawiacie lub idziecie z plikiem kartek do punktu usługowego, żeby całość ładnie zbindować. Nie zapomnijcie o sztywniejszych okładkach. A swój nowy notes przeznaczcie na zapiski, cytaty z książek lub niech to będzie tak modny od pewnego czasu bullet journal. A może skusicie się na art journal lub junk journal?

Jeśli szukacie innych wersji notesu, na przykład w kropki, polecam wpis - Notes w kropki, przydatny w Zentangle. Tam też znajdziecie ciekawe pliki do pobrania. 

A czy znasz ParkArtJournal

Chcielibyście jeszcze inne wzory kartek do notesów?

Komentarze

  1. Bardzo fajny pomysł na taki swój notes:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nic nie zastąpi papieru. Nie wiem co jest z pisaniem na kartce, ale jestem w stanie skupić się znacznie lepiej przelewając swoje myśli na papier. Dziekuje

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz.ツ To dla mnie wiele znaczy.
Zapraszam Cię na mój drugi blog Silver60plus też o sztuce.

Sztuce przetrwania...

Popularne posty z tego bloga

Neuroart w 6 krokach

24 proste wzory Zentangle

3 zakładki do książki - do pobrania