3 zakładki do książki - do pobrania

Mam dla Was niespodziankę. Lubicie? Pewnie tak, zresztą jak większość z nas. Lubię czytać i lubię robić zakładki do książek. A biorąc pod uwagę fakt, że rysowanie cienkopisem też sprawia mi ogromną przyjemność, powstały nowe, książkowe gadżety. A może lepszą nazwą będzie książkowa biżuteria? 

Darmowe zakładki do książki - do wydruku

Jeśli chodzi o technikę Zentangle®, robię co mogę, aby więcej osób zachęcić, ale wiem, że pomimo tego wiele osób nie podejmie próby. A z drugiej strony, dochodzą mnie głosy, że im się to podoba i jednak ktoś podejmuje próby, najczęściej z powodzeniem. W przypadku metody Zentangle każda próba musi skończyć się powodzeniem, nie ma innej opcji. A przy okazji będzie to chwila relaksu, krótki odpoczynek po stresującym dniu. Warto zrobić sobie samemu taki prezent, nie tylko relaks, ale i piękna zakładka. Zachęcam do podjęcia się samodzielnego wykonania zakładek. Na blogu znajdziecie wiele podpowiedzi, jak chociażby wpis - Jak zrobić zakładkę do książki krok po kroku.

Skoro już mowa o prezentach, nie pozostaje mi nic innego jak podzielić się z Wami chociaż małymi rysunkami. Mam nadzieję, że Wam się spodobają i skorzystacie z tej darmowej wersji. Z całą pewnością będą pojawiać się kolejne darmowe zakładki do wydruku, więc zaglądajcie. Większe rysunki są oczywiście do kupienia, a podgląd widać w galerii. 

zakładki do książki do wydruku

Przygotowałam dla Was trzy zakładki do książek. Pomyślałam, że lubicie czytać. Lubicie?

Do pobrania jest pdf z trzema zakładkami na jednej stronie. Wystarczy wydrukować, powycinać i korzystać. Ambitniejszym czytelnikom polecam kolorowanie. [pobierz pdf]

Druga możliwość to pobranie jednej, dowolnie wybranej, zakładki. Kliknij w link pod wybraną zakładką aby zobaczyć i pobrać ją w dużej rozdzielczości.

zakładki do książki do wydruku
oryginalne zakładki do książek
oryginalne zakładki do książek

Jeśli te zakładki nie przypadły Wam do gustu, znajdziecie na blogu też inne, mniej lub bardziej "zentanglowe", na przykład 10 ostatnich darmowych zakładek. A po wszystkie gratisy, bo trochę ich jest, zapraszam na stronę Do pobrania


Mam nadzieję, że ten wpis, i jemu podobne, zachęcą Was nie tylko do czytania, ale i do spróbowania swoich sił, a właściwie umiejętności, w rysowaniu Zentangle, z całą gamą zalet. Tak na prawdę te umiejętności  nie są konieczne, wystarczą dobre chęci a na pewno się uda! Nawet nie zauważycie jak narysujecie swoją pierwszą zakładkę do książki, o innych dziełach nie wspominając. Warto spróbować!

Zapraszam również na drugi blog Silver 60 plus


Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz.ツ To dla mnie wiele znaczy.
Zapraszam Cię na mój drugi blog Silver60plus też o sztuce.

Sztuce przetrwania...

Popularne posty z tego bloga

Neuroart w 6 krokach

24 proste wzory Zentangle