3 zakładki do książki - do pobrania

Mam dla Was niespodziankę. Lubicie? Pewnie tak, zresztą jak większość z nas. Lubię czytać i lubię robić zakładki do książek. A biorąc pod uwagę fakt, że rysowanie cienkopisem też sprawia mi ogromną przyjemność, powstały nowe, książkowe gadżety. A może lepszą nazwą będzie książkowa biżuteria? 

Darmowe zakładki do książki - do wydruku

Jeśli chodzi o technikę Zentangle®, robię co mogę, aby więcej osób zachęcić, ale wiem, że pomimo tego wiele osób nie podejmie próby. A z drugiej strony, dochodzą mnie głosy, że im się to podoba i jednak ktoś podejmuje próby, najczęściej z powodzeniem. Warto sprezentować sobie, tak właśnie sobie, chwilę relaksu, krótki odpoczynek po stresującym dniu. A to, między innymi, daje Zentangle. 

Skoro już mowa o prezentach, nie pozostaje mi nic innego jak podzielić się z Wami chociaż małymi rysunkami. Mam nadzieję, że Wam się spodobają i skorzystacie z tej darmowej wersji. Z całą pewnością będą pojawiać się kolejne darmowe zakładki do wydruku, więc zaglądajcie. Większe rysunki są oczywiście do kupienia, a podgląd widać w galerii.

zakładki do książki do wydruku

Przygotowałam dla Was trzy zakładki do książek. Pomyślałam, że lubicie czytać. Lubicie?

Do pobrania jest pdf z trzema zakładkami na jednej stronie. Wystarczy wydrukować, powycinać i korzystać. Ambitniejszym czytelnikom polecam kolorowanie. [pobierz pdf]

Druga możliwość to pobranie jednej, dowolnie wybranej, zakładki. Kliknij w link pod wybraną zakładką aby zobaczyć i pobrać ją w dużej rozdzielczości.

zakładki do książki do wydruku
oryginalne zakładki do książek
oryginalne zakładki do książek

Jeśli te zakładki nie przypadły Wam do gustu, znajdziecie na blogu też inne, mniej lub bardziej "zentanglowe", na przykład 10 ostatnich darmowych zakładek

Na koniec  pytanie - chcielibyście więcej gratisów w stylu Zentangle? 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Zrób sobie notes - darmowe wzory kartek

Co to jest Zentangle?

Jak zrobić zakładkę do książki krok po kroku