Kupuj i pomagaj przez FaniMani.pl

Czy w czasie pandemii robisz częściej zakupy przez internet? Czy lubisz pomagać innym? A co powiesz na możliwość finansowej pomocy bez wydawania własnych pieniędzy? Jeśli jesteś na "tak", czytaj dalej. Jeśli na "nie"... też przeczytaj, może jednak zmienisz zdanie. Pamiętaj o tym, że teraz ktoś potrzebuje wsparcia, ale kiedyś możesz go sam potrzebować. Oby nie!

Korzystając od niedawna z pomocy Fundacji Avalon dowiedziałam się o serwisie FaniMani.pl. Poczytałam, poznałam zasady i korzyści, szybko doszłam do wniosku, że to kapitalne rozwiązanie! W tak prosty sposób można pomagać innym, bez ponoszenia własnych kosztów. 

FaniMani.pl pomagaj robiąc zakupy

FaniMani.pl to pierwszy w Polsce serwis, dzięki któremu każdy może wspierać organizacje społeczne przy okazji zakupów w internecie bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Zarejestrowane organizacje społeczne otrzymują darowizny w wysokości kilku procent wartości transakcji za każdym razem, gdy użytkownik robiący zakupy online przez FaniMani.pl wskaże wybraną organizację jako cel, który chce aktualnie  wesprzeć.  Do serwisu  dołączyło już  ponad 6900 inicjatyw  społecznych,  a zakupów  można dokonywać  w  ponad  1400  współpracujących  sklepach.  Zakupy  za  pomocą  serwisu  robi  się  w standardowy  sposób  i  płaci  się  tyle,  co  zawsze.  Jest  to  możliwe,  ponieważ  darowizny  pochodzą  z budżetu  marketingowego  sklepu.  Wszystkie  osobiście  wygenerowane,  dzięki  korzystaniu  z  serwisu, datki można monitorować i sprawdzać ich aktualny status w zakładce „moje darowizny”, widocznej po zalogowaniu się na konto. 

Zastanawiałam się czy rejestracja w serwisie nie będzie jednak utrudnieniem dla kupujących. Nie każdy jest chętny do zakładania kolejnych kont w internecie. Okazuje się, że nie jest to konieczne, choć moim skromnym zdaniem warto to zrobić, aby wszystko sobie ułatwić.

FaniMani.pl to prosty sposób na regularne i bezpłatne pomaganie. Dzięki Twoim codziennym zakupom organizacje społeczne otrzymują wsparcie, które jest im potrzebne po to, aby mogły działać dalej. Serwis jest bezpieczny i darmowy. Wolny od reklam. Wystarczy 1 kliknięcie… i pomagasz! Nie zwlekaj, załóż konto już dzisiaj. Pamiętaj, że dobro wraca. 

W serwisie znajdziesz również informacje o aktualnych promocjach i kupony rabatowe dla użytkowników. 

Chcąc wesprzeć mnie podczas internetowych zakupów zarejestruj się a następnie jako osobę wspierającą wybierz mnie, korzystając z linka:  

https://fanimani.pl/fundacja-avalon-bezposrednia-pomoc-niepelnosprawnym/danuta-popowicz-14888/

Jak zacząć pomagać? 

  • Wejdź na portal fanimani.pl
  • Załóż sobie konto.
  • Wybierz organizację lub osobę, której chcesz pomagać przez zakupy.
  • Zainstaluj u siebie Przypominajkę FaniMani (Super wygodne!)
  • Od tej chwili, gdy będziesz szukać dowolnych produktów Przypominajka będzie Ci pokazywać czy dany sklep online uczestniczy w akcji FaniMani.
  • Jeśli sklep uczestniczy w akcji FaniMani wybierz na przypominajce hasło: „Aktywuj darowiznę”.  Potem rób zakupy tak, jak zwykle.
  • W ten sposób dajesz sygnał sklepowi, żeby część swoich zysków z Twoich zakupów przekazał wybranej organizacji bądź wskazanej osobie.

Jest również aplikacja na telefon, wygodna dla osób robiących w ten sposób zakupy. Poniżej dwa przykładowe zrzuty ekranu.


Udanych zakupów, Deni

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz.ツ To dla mnie wiele znaczy.
Zapraszam Cię na mój drugi blog Silver60plus też o sztuce.

Sztuce przetrwania...

Popularne posty z tego bloga

Neuroart w 6 krokach

24 proste wzory Zentangle

3 zakładki do książki - do pobrania