Przejdź do głównej zawartości

Kupuj i pomagaj przez FaniMani.pl

Czy w czasie pandemii robisz częściej zakupy przez internet? Czy lubisz pomagać innym? A co powiesz na możliwość finansowej pomocy bez wydawania własnych pieniędzy? Jeśli jesteś na "tak", czytaj dalej. Jeśli na "nie"... też przeczytaj, może jednak zmienisz zdanie. Pamiętaj o tym, że teraz ktoś potrzebuje wsparcia, ale kiedyś możesz go sam potrzebować. Oby nie!

Korzystając od niedawna z pomocy Fundacji Avalon dowiedziałam się o serwisie FaniMani.pl. Poczytałam, poznałam zasady i korzyści, szybko doszłam do wniosku, że to kapitalne rozwiązanie! W tak prosty sposób można pomagać innym, bez ponoszenia własnych kosztów. 

FaniMani.pl pomagaj robiąc zakupy

FaniMani.pl to pierwszy w Polsce serwis, dzięki któremu każdy może wspierać organizacje społeczne przy okazji zakupów w internecie bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Zarejestrowane organizacje społeczne otrzymują darowizny w wysokości kilku procent wartości transakcji za każdym razem, gdy użytkownik robiący zakupy online przez FaniMani.pl wskaże wybraną organizację jako cel, który chce aktualnie  wesprzeć.  Do serwisu  dołączyło już  ponad 6900 inicjatyw  społecznych,  a zakupów  można dokonywać  w  ponad  1400  współpracujących  sklepach.  Zakupy  za  pomocą  serwisu  robi  się  w standardowy  sposób  i  płaci  się  tyle,  co  zawsze.  Jest  to  możliwe,  ponieważ  darowizny  pochodzą  z budżetu  marketingowego  sklepu.  Wszystkie  osobiście  wygenerowane,  dzięki  korzystaniu  z  serwisu, datki można monitorować i sprawdzać ich aktualny status w zakładce „moje darowizny”, widocznej po zalogowaniu się na konto. 

Zastanawiałam się czy rejestracja w serwisie nie będzie jednak utrudnieniem dla kupujących. Nie każdy jest chętny do zakładania kolejnych kont w internecie. Okazuje się, że nie jest to konieczne, choć moim skromnym zdaniem warto to zrobić, aby wszystko sobie ułatwić.

FaniMani.pl to prosty sposób na regularne i bezpłatne pomaganie. Dzięki Twoim codziennym zakupom organizacje społeczne otrzymują wsparcie, które jest im potrzebne po to, aby mogły działać dalej. Serwis jest bezpieczny i darmowy. Wolny od reklam. Wystarczy 1 kliknięcie… i pomagasz! Nie zwlekaj, załóż konto już dzisiaj. Pamiętaj, że dobro wraca. 

W serwisie znajdziesz również informacje o aktualnych promocjach i kupony rabatowe dla użytkowników. 

Chcąc wesprzeć mnie podczas internetowych zakupów zarejestruj się a następnie jako osobę wspierającą wybierz mnie, korzystając z linka:  

https://fanimani.pl/fundacja-avalon-bezposrednia-pomoc-niepelnosprawnym/danuta-popowicz-14888/

Jak zacząć pomagać? 

  • Wejdź na portal fanimani.pl
  • Załóż sobie konto.
  • Wybierz organizację lub osobę, której chcesz pomagać przez zakupy.
  • Zainstaluj u siebie Przypominajkę FaniMani (Super wygodne!)
  • Od tej chwili, gdy będziesz szukać dowolnych produktów Przypominajka będzie Ci pokazywać czy dany sklep online uczestniczy w akcji FaniMani.
  • Jeśli sklep uczestniczy w akcji FaniMani wybierz na przypominajce hasło: „Aktywuj darowiznę”.  Potem rób zakupy tak, jak zwykle.
  • W ten sposób dajesz sygnał sklepowi, żeby część swoich zysków z Twoich zakupów przekazał wybranej organizacji bądź wskazanej osobie.

Jest również aplikacja na telefon, wygodna dla osób robiących w ten sposób zakupy. Poniżej dwa przykładowe zrzuty ekranu.


Udanych zakupów, Deni

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz.ツ
Mam nadzieję, że mój wpis był pomocny. Jeśli Twój komentarz będzie wymagał odpowiedzi, postaram się to zrobić jak najszybciej. A może chcesz poczytać coś innego? Na blogu jest cała masa materiałów.

Popularne posty z tego bloga

6 kroków w neurografice

We wcześniejszych wpisach dotyczących neurografiki wspominałam o tak zwanych sześciu krokach, w których powstają rysunki. Różnie one są wyjaśniane i interpretowane, a wszystko zależy od źródła. Oglądałam filmy na YT, czytałam opisy na różnych stronach, powoli wyrabiając sobie jako takie pojęcie i starając się wyciągnąć własne wnioski. Kierując się zebranymi  informacjami na temat neurografik stworzyłam interpretację metody sześciu kroków. Nie jest to trudne i warto spróbować. To co tu prezentuję jest tylko ogólnym zarysem a nie dokładnym szkoleniem. Metoda wydaje mi się interesująca, dlatego postanowiłam o niej trochę napisać. Nie jestem jednak certyfikowanym instruktorem, a jedynie artystką, która lubi poznawać nowe metody, a nawet z nimi eksperymentować.  Jak zacząć tworzyć neurografiki?  Przede wszystkim muszę tu podkreślić, że rysowanie neurografik nie wymaga nawet najmniejszych umiejętności rysowania czy malowania. Nie są też konieczne specjalne i drogie materiały. Wystarczy arku

Neurografika jako forma relaksu

Dzisiaj opowiem Wam jak przypadkiem wpadłam na pojęcie "neurografika" i dlaczego termin mnie zainteresował. Jako osoba, która często myśli rękami, dla której rysowanie jest pewną formą medytacji opartej na uważności, zwracam uwagę na wszystko, co może poprawić mi samopoczucie w ten właśnie sposób.  Niedawno buszując po Pintereście natknęłam się na pewien rysunek, który wywołał u mnie natychmiastowe skojarzenie. Patrząc na niego powiedziałam do siebie - o tak, to jest coś, czym powinnaś się zainteresować! Przecież, prędzej czy później, nie narysujesz prostej kreski, o kole nie wspominając. Tu należy się Wam wyjaśnienie, że wszystkie linie na wspomnianym rysunku wyglądały jakby artysta był nieźle "wcięty". Jednym słowem falowały na maksa. Czyli coś dla mnie, choć alkoholu nie piję od lat. I tak od jednego obrazka przeszłam do kolejnych, później trafiły się różne teksty. Pojawiło się pojęcie "neurografika" i ugrzęzłam w temacie, bo chciałam dowiedzieć się wię

Co to jest Zentangle?

Zapewne każdy z Was nie raz rysował po kartce papieru, ciągnąc plątaninę linii, tworząc geometryczne kształty, ludziki? To kreatywne rysowanie, które zaczęło robić z Was artystów, nazywane jest doodle. Natomiast Zentangle® to coś dużo więcej.  Co to jest Zentangle® i jak zacząć rysować? Żyjemy coraz szybciej, intensywniej, z nowymi technologiami, dostępem to wszelkich informacji, stałym kontaktem (online) ze znajomymi... Pomimo tego wiele osób czuje się przytłoczona natłokiem tego wszystkiego, czasem paradoksalnie wręcz odizolowana. W takich sytuacjach pomocna może być twórcza i kreatywna ekspresja, czyli atreterapia . Niezależnie od tego, czy tańczysz, szyjesz, grasz na instrumencie, malujesz, uprawiasz ogród, gotujesz czy bierzesz udział w jakimkolwiek twórczym procesie, poczujesz się lepiej. A cóż to takiego Zentangle®, skąd nazwa, kto to w pewnym sensie stworzył, bo przecież rysujemy wszyscy.  Zentangle® to forma sztuki, rysunki składające się z prostych kształ