Ekologiczne kartki okolicznościowe

Pomimo tego, że mamy piękną porę roku sprzyjającą pobytom na świeżym powietrzu, nie zaniedbuję rehabilitacji domowej. Twórczej rehabilitacji, bo ona jest też ważna. Trudno mi powiedzieć na ile wpływa na stan fizyczny (na pewno poprawia sprawność dłoni), ale jestem pewna, że zdecydowanie poprawia kondycję psychiczną. A jak bardzo jest to istotne, nie muszę chyba dodawać? 

Ostatnio były kartki okolicznościowe, takie dość uniwersalne, odpowiednie na różne okazje, inspirowane neurografikami. W dalszym ciągu pojawiają się podobne motywy, zmienia się natomiast baza kartek. Tym razem przygotowałam kartki bardziej EKO. 

Eko kartki okolicznościowe

Postanowiłam, tak dla urozmaicenia, przygotować krótką serię kartek Eko. Bazę stanowi szary, nieco sztywniejszy papier, koperta również wykonana jest z szarego papieru. Kartki są kwadratowe o wymiarze 13x13 cm. W środku znajduje się jasna wklejka, ułatwiająca wpisanie życzeń. 

Motyw dekoracyjny to moje rysunki (oryginały) często inspirowane neurografiką. Niektóre z kartek dodatkowo zostały ozdobione zużytymi saszetkami po herbacie. Skoro ma być eko, nie mogło zabraknąć w moich pracach tego elementu. Kolejne kartki z motywem w stylu Zentangle.
 

I jeszcze dwa przykłady: 


Na blogu staram się pokazywać większość kartek okolicznościowych, jednak czasem któraś umyka, albo po prostu już jej nie ma. Dlatego jest takie miejsce, gdzie pokazuję wszystkie dostępne kartki, wraz cenami. Taki prawie sklep, choć działający tylko na zasadzie kontaktu  mailowego. Zapraszam na zakupy - Kartki okolicznościowe Deni Art

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz.ツ To dla mnie wiele znaczy.
Zapraszam Cię na mój drugi blog Silver60plus też o sztuce.

Sztuce przetrwania...

Popularne posty z tego bloga

Neuroart w 6 krokach

24 proste wzory Zentangle

3 zakładki do książki - do pobrania