Bio rytm

Ponownie sięgnęłam po większy format, z czego bardzo się cieszę. Dlaczego tak mi wesoło, chyba się domyślacie? A ponieważ ostatnio przeważał u mnie temat "neuro", żeby nie odchodzić zbytnio z obranej drogi (do czasu), powstał rysunek, który dzisiaj chcę Wam pokazać. 

Zazwyczaj jest tak, że obieram sobie konkretny temat, mam w głowie wstępny zarys, który szkicuję i zastanawiam się nad szczegółami. Zanim przystąpię do rysowania, wiem co i jak chcę pokazać. Oczywiście zazwyczaj dotyczy to większych prac, tangle to zupełnie co innego. Tangle to rysunki powstające w trakcie pracy, wcześniej niezaplanowane. 

I tak właśnie, słuchając podszeptów wyobraźni, bez wstępnych szkiców, czy nawet pomysłu, powstał ten rysunek. Wiedziałam jedynie, że ma być w nim życie. Życie na poziomie biologicznym. Być może powinnam narysować coś podobnego do neuronów, ale skoro pracowałam "online", nie planując wcześniej, powstało to, co widać.

Zastanawiałam się nad tytułem, ale trudno mi było jakoś to nazwać. Na pewno wynikało to stąd, że praca nie była wcześniej określona, a rysowana "na żywioł". Skoro ma być życie niech będzie "Bio rytm". 

Radosnego dnia, Deni

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz.ツ To dla mnie wiele znaczy.
Zapraszam Cię na mój drugi blog Silver60plus też o sztuce.

Sztuce przetrwania...

Popularne posty z tego bloga

Neuroart w 6 krokach

24 proste wzory Zentangle

3 zakładki do książki - do pobrania