Kartki okolicznościowe - nowa kolekcja

Jakiś czas temu pokazywałam kartki okolicznościowe z moimi rysunkami, jednocześnie zapraszając na oddzielną stronę Deni Mix Art. Są tam zaprezentowane wszystkie aktualnie dostępne kartki, wraz z cenami.

Właśnie pojawiła się czwarta kategoria/kolekcja - kartki Mix. Trafią tam różne kartki, które może dałoby się wcisnąć do istniejącej kategorii, ale nie chcę tego robić. W takim układzie łatwiej będzie przeglądać zasoby, tak mi się przynajmniej wydaje. 

Jako pierwszy pojawił się kot, taki trochę rozrabiaka.  Na zdjęciu dobrze tego nie widać, ale papier jest faktycznie rozerwany i wyrwany. Kilka razy widziałam podobny pomysł na Pinterescie, postanowiłam i ja z niego skorzystać.

Pojawiły się też motyle, prawdopodobnie jako efekt rysowania na działce. Motyle są przyklejone na podkładkach, co daje lekki efekt 3D. 


I przykład kartki minimalistycznej.

Na początek tyle, z czasem na pewno kartek przybędzie. Teraz, kiedy dopisuje pogoda, częściej przenoszę się ze swoim "warsztatem" na działkę. Kiedy przyjdzie jesień i zima, dosyć nasiedzę się w domu. 

W plener zabieram cienkopisy i co tam jeszcze trzeba, w etui, które plątało się w domu bez celu. Okazało się idealne na cienkopisy. 

Niestety długie kredki akwarelowe nie mieszczą się. Pozostaje albo je skrócić, albo wykombinować inne etui. Skrócić? Trochę szkoda. Najlepszy byłby pojemnik, do którego zmieszczą się cienkopisy, kredki akwarelowe i kartki do rysowania. A jeszcze lepiej gdyby sztywne wieczko mogło posłużyć jako podkładka do rysowania. Oczywiście to wszystko tylko do mniejszych formatów. Muszę jeszcze o tym pomyśleć. Póki co, kartki chowam w etui czytnika, bo i tak zawsze go zabieram ze sobą. W końcu nie samym rysowaniem człowiek żyje. 

Zapraszam na stronę z kartkami, Deni

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Neuroart w 6 krokach

24 proste wzory Zentangle

3 zakładki do książki - do pobrania