Skrawki Serdeczności - edycja 2000

Dwa lata Skrawków to nie jedyny powód aby świętować. Jest już okrągła liczba 2000! Skrawek z numerem... 2021 jest już zapakowany i przygotowany do drogi. Postanowiłam, że ten wyjątkowy będzie miał numer wskazujący na bieżący rok.  

Moi Kochani Pomocnicy i Posłańcy ❤️❤️❤️

Dzięki Waszemu wsparciu (kawy były pyszne!) udało się zamówić pierwszy niewielki zestaw Skrawków Serdeczności, wydrukowanych bardziej profesjonalnie niż na domowej atramentówce. Wyglądają naprawdę świetnie, czego na zdjęciu niestety aż tak dobrze nie widać. 

Po dwóch latach udało się nam osiągnąć na liczniku piękny wynik. Pandemia mocno ograniczyła całą akcję, ale nie poddaliśmy się. MY oznacza oczywiście Was i mnie razem. Podobno w kupie siła. 

Na tę specjalną okazję przygotowałam kolejną serię, składającą się z 24 Skrawków Serdeczności. Seria nie jest jednorodna tematycznie, ale pojawiły się kolorowe zwierzaki. 

Na zdjęciach widać format roboczy, bo zazwyczaj rysuję na większym kartoniku, następnie skanuję i poddaję obróbce komputerowej. To tak dla przypomnienia dla osób, które nie znają całej historii Skrawków


To tylko niektóre z nowych rysunków, całość widoczna jest na arkuszu przygotowanym do cięcia. Prawdę mówiąc na całym arkuszu też niewiele widać :) najlepiej wziąć wszystkie nowe Skrawki do ręki i obejrzeć w realu, po czym podać je dalej. Przecież o to "podawanie" głównie chodzi. Drodzy Posłańcy, skoro mamy co świętować, czas na kolejne pakiety dla Was! Tym razem nie kieruję ich do konkretnych osób, miast itp. 

Drogi Czytelniku, masz ochotę rozdać trochę serdeczności? Bardzo proszę! Napisz do mnie maila (danuta.popowicz(at)gmail.com). Nieważne skąd jesteś, nieważne czy jesteś już Posłańcem, czy nie. Wystarczą dobre chęci. Pamiętaj jednak o mojej prośbie dotyczącej jakiegoś zdjęcia. Czeka na Was kilka nowych zestawów Skrawków. W jednym z nich znajduje się ten wyjątkowy z numerem 2021, w wersji roboczej, czyli większy format. Nie wiem do kogo trafi, bo wszystkie są już zapakowane i czekają na zaadresowanie. 

Na chętnych czekam do skutku, jeśli będzie Was więcej niż przygotowanych Skrawków, zostaniecie zapisani na następną partię. 

Jeśli  chcecie wesprzeć Akcję, można to zrobić stawiając mi kawę lub kilka kaw! Postanowiłam, że zabrane w ten sposób pieniążki (kawy) w stu procentach przeznaczam na Skrawki. Mam takie marzenie, żeby kiedyś udało się zamówić jeszcze bardziej profesjonalny wydruk, w drukarni, z pocięciem i ładnym opakowaniem. Na to jednak trzeba jeszcze poczekać. Trudno mi ocenić czy to marzenie się spełni i jeśli już, to kiedy? To zależy od Was. 

Na koniec coś, co zdarza się każdemu, czyli nieuwaga. Po odebraniu nowych Skrawków i pocięciu, zauważyłam coś, co w pierwszym momencie wywołało u mnie salwę śmiechu. Później doszłam do wniosku, że ten jeden Skrawek może być różnie odbierany. Dlatego apel do Posłańców, zwracajcie uwagę na to, komu go wręczacie. Ktoś bez poczucia humoru może się nawet obrazić. Poważnie? 

A teraz odsłona mojej wpadki. Ja, ze swojej strony, obiecuję kolejny nowy zestaw, prawdopodobnie bez żadnej wpadki. Jednak zanim go zrobię chcę skonsultować wybór grafik z moimi pomocnikami. Planuję zadać w tej kwestii pytanie na FB, ale nic nie szkodzi i tu zapytać. Macie jakieś sugestie co do następnych grafik na Skrawkach? Narysować całkiem nowe, wybrać najlepsze z już istniejących, a jeśli tak, to które zasługują na większą uwagę? Zentangle, serca, neurografiki, zwierzaki, sowy? 

Uściski dla wszystkich Posłańców, Deni
P.S.

Jeszcze nie opublikowałam wpisu a już ktoś do mnie pisze, że chciałby ponownie zaangażować się w roli Posłańca. To cieszy i jeden pakiet już zaadresowany. 

Komentarze

  1. Danusiu, skrawki są super. I ja zgłaszam chęć dalszej zabawy z przekazywaniem serdeczności. Twoje są tak piękne, że nic tylko szerzyć dobro i uśmiech 😁

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bardzo mnie to cieszy :) Skrawki wyślę w najbliższych dniach.

      Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz.ツ To dla mnie wiele znaczy.
Zapraszam Cię na mój drugi blog Silver60plus też o sztuce.

Sztuce przetrwania...

Popularne posty z tego bloga

Neuroart w 6 krokach

24 proste wzory Zentangle

3 zakładki do książki - do pobrania