Jak zwykłe zakupy online zmienić w coś magicznego?

O serwisie FaniMani już kiedyś pisałam, a ponieważ cel szlachetny, warto przypomnieć. W końcu nie samym rysowaniem człowiek żyje, a poza tym dzielenie się dobrem ma wiele wspólnego z Akcją Skrawki Serdeczności.

Czym jest FaniMani.pl?

FaniMani.pl to pierwszy w Polsce i jedyny serwis internetowy, umożliwiający bezpłatne wspieranie organizacji i inicjatyw społecznych przy okazji zakupów online. W serwisie zarejestrowanych jest prawie 6000 organizacji, a do programu dołączyło ponad 1500 sklepów internetowych, wśród których jest wiele znanych marek.

Dzięki FaniMani.pl możesz robiąc zakupy w intrenecie wesprzeć dowolną organizację bądź osobę - nie płacąc ani grosza więcej niż za zwykłe zakupy. Robiąc zakupy w jednym ze sklepów, które dołączyły do programu, przekazujesz określony procent wartości zakupów do organizacji wybranej przez Ciebie.

 W ten sposób już 3 mln zł trafiło do organizacji społecznych!

To ogromna kwota, ale dzięki Tobie może być jeszcze większa. Nie zastanawiaj się, działaj!

Aby korzystać z FaniMani i wspierać dowolną organizację lub osobę wystarczy zainstalować rozszerzenie do przeglądarki - Przypominajkę, albo pobrać aplikację mobilną FaniMani dla systemów Android albo iOS. 

Uwaga! Tylko do 30 września 2021 r. trwa akcja Zooplus

- dla nowych klientów 3 x większa darowizna od zakupów (3%) i 10% rabatu z kodem FANIMANI_WELCOME10 na pierwsze zamówienie (kod ważny do 21 września 2021)

- dla stałych klientów 2 x większa darowizna (1% do 400 zamówień)

Miłego pomagania, Deni

Komentarze

  1. Nie wiedziałam, że powstało coś takiego. Fajna inicjatywa.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ooo... Nawet nie wiedziałam, że taka fajna platforma istnieje! Bardzo ciekawa inicjatywa i z jakim ważnym celem! :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz.ツ
Mam nadzieję, że mój wpis był pomocny. Jeśli Twój komentarz będzie wymagał odpowiedzi, postaram się to zrobić jak najszybciej. A może chcesz poczytać coś innego? Na blogu jest cała masa materiałów.

Popularne posty z tego bloga

Zrób sobie notes - darmowe wzory kartek

Co to jest Zentangle?

Jak zrobić zakładkę do książki krok po kroku