Przejdź do głównej zawartości

Jak zwykłe zakupy online zmienić w coś magicznego?

O serwisie FaniMani już kiedyś pisałam, a ponieważ cel szlachetny, warto przypomnieć. W końcu nie samym rysowaniem człowiek żyje, a poza tym dzielenie się dobrem ma wiele wspólnego z Akcją Skrawki Serdeczności.

Czym jest FaniMani.pl?

FaniMani.pl to pierwszy w Polsce i jedyny serwis internetowy, umożliwiający bezpłatne wspieranie organizacji i inicjatyw społecznych przy okazji zakupów online. W serwisie zarejestrowanych jest prawie 6000 organizacji, a do programu dołączyło ponad 1500 sklepów internetowych, wśród których jest wiele znanych marek.

Dzięki FaniMani.pl możesz robiąc zakupy w intrenecie wesprzeć dowolną organizację bądź osobę - nie płacąc ani grosza więcej niż za zwykłe zakupy. Robiąc zakupy w jednym ze sklepów, które dołączyły do programu, przekazujesz określony procent wartości zakupów do organizacji wybranej przez Ciebie.

 W ten sposób już 3 mln zł trafiło do organizacji społecznych!

To ogromna kwota, ale dzięki Tobie może być jeszcze większa. Nie zastanawiaj się, działaj!

Aby korzystać z FaniMani i wspierać dowolną organizację lub osobę wystarczy zainstalować rozszerzenie do przeglądarki - Przypominajkę, albo pobrać aplikację mobilną FaniMani dla systemów Android albo iOS. 

Uwaga! Tylko do 30 września 2021 r. trwa akcja Zooplus

- dla nowych klientów 3 x większa darowizna od zakupów (3%) i 10% rabatu z kodem FANIMANI_WELCOME10 na pierwsze zamówienie (kod ważny do 21 września 2021)

- dla stałych klientów 2 x większa darowizna (1% do 400 zamówień)

Miłego pomagania, Deni

Komentarze

  1. Nie wiedziałam, że powstało coś takiego. Fajna inicjatywa.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja myślę, że przede wszystkim znaczenie ma tutaj to, jakie sklepy wybieramy i jakie będą dla nas najwygodniejsze. Moim zdaniem śmiało można korzystać z wielu różnych propozycji, ale trzeba wiedzieć, gdzie leży granica tej świetnej jakości. Jest to ważne w przypadku kupna ubrań, bielizny, produktów higienicznych i wiele, wiele innych. Jakość, jak i dobra firma sprawiają, że na pewno zakupy internetowe będą przyjemnością. Trzeba też znać swoje prawa, jako konsumenta i trzeba wiedzieć, jak powinna wyglądać właściwa transakcja.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz.ツ
Mam nadzieję, że mój wpis był pomocny. Jeśli Twój komentarz będzie wymagał odpowiedzi, postaram się to zrobić jak najszybciej. A może chcesz poczytać coś innego? Na blogu jest cała masa materiałów.

Popularne posty z tego bloga

6 kroków w neurografice

We wcześniejszych wpisach dotyczących neurografiki wspominałam o tak zwanych sześciu krokach, w których powstają rysunki. Różnie one są wyjaśniane i interpretowane, a wszystko zależy od źródła. Oglądałam filmy na YT, czytałam opisy na różnych stronach, powoli wyrabiając sobie jako takie pojęcie i starając się wyciągnąć własne wnioski. Kierując się zebranymi  informacjami na temat neurografik stworzyłam interpretację metody sześciu kroków. Nie jest to trudne i warto spróbować. To co tu prezentuję jest tylko ogólnym zarysem a nie dokładnym szkoleniem. Metoda wydaje mi się interesująca, dlatego postanowiłam o niej trochę napisać. Nie jestem jednak certyfikowanym instruktorem, a jedynie artystką, która lubi poznawać nowe metody, a nawet z nimi eksperymentować.  Jak zacząć tworzyć neurografiki?  Przede wszystkim muszę tu podkreślić, że rysowanie neurografik nie wymaga nawet najmniejszych umiejętności rysowania czy malowania. Nie są też konieczne specjalne i drogie materiały. Wystarczy arku

Neurografika jako forma relaksu

Dzisiaj opowiem Wam jak przypadkiem wpadłam na pojęcie "neurografika" i dlaczego termin mnie zainteresował. Jako osoba, która często myśli rękami, dla której rysowanie jest pewną formą medytacji opartej na uważności, zwracam uwagę na wszystko, co może poprawić mi samopoczucie w ten właśnie sposób.  Niedawno buszując po Pintereście natknęłam się na pewien rysunek, który wywołał u mnie natychmiastowe skojarzenie. Patrząc na niego powiedziałam do siebie - o tak, to jest coś, czym powinnaś się zainteresować! Przecież, prędzej czy później, nie narysujesz prostej kreski, o kole nie wspominając. Tu należy się Wam wyjaśnienie, że wszystkie linie na wspomnianym rysunku wyglądały jakby artysta był nieźle "wcięty". Jednym słowem falowały na maksa. Czyli coś dla mnie, choć alkoholu nie piję od lat. I tak od jednego obrazka przeszłam do kolejnych, później trafiły się różne teksty. Pojawiło się pojęcie "neurografika" i ugrzęzłam w temacie, bo chciałam dowiedzieć się wię

Co to jest Zentangle?

Zapewne każdy z Was nie raz rysował po kartce papieru, ciągnąc plątaninę linii, tworząc geometryczne kształty, ludziki? To kreatywne rysowanie, które zaczęło robić z Was artystów, nazywane jest doodle. Natomiast Zentangle® to coś dużo więcej.  Co to jest Zentangle® i jak zacząć rysować? Żyjemy coraz szybciej, intensywniej, z nowymi technologiami, dostępem to wszelkich informacji, stałym kontaktem (online) ze znajomymi... Pomimo tego wiele osób czuje się przytłoczona natłokiem tego wszystkiego, czasem paradoksalnie wręcz odizolowana. W takich sytuacjach pomocna może być twórcza i kreatywna ekspresja, czyli atreterapia . Niezależnie od tego, czy tańczysz, szyjesz, grasz na instrumencie, malujesz, uprawiasz ogród, gotujesz czy bierzesz udział w jakimkolwiek twórczym procesie, poczujesz się lepiej. A cóż to takiego Zentangle®, skąd nazwa, kto to w pewnym sensie stworzył, bo przecież rysujemy wszyscy.  Zentangle® to forma sztuki, rysunki składające się z prostych kształ