Jak zwykłe zakupy online zmienić w coś magicznego?

O serwisie FaniMani już kiedyś pisałam, a ponieważ cel szlachetny, warto przypomnieć. W końcu nie samym rysowaniem człowiek żyje, a poza tym dzielenie się dobrem ma wiele wspólnego z Akcją Skrawki Serdeczności.

Czym jest FaniMani.pl?

FaniMani.pl to pierwszy w Polsce i jedyny serwis internetowy, umożliwiający bezpłatne wspieranie organizacji i inicjatyw społecznych przy okazji zakupów online. W serwisie zarejestrowanych jest prawie 6000 organizacji, a do programu dołączyło ponad 1500 sklepów internetowych, wśród których jest wiele znanych marek.

Dzięki FaniMani.pl możesz robiąc zakupy w intrenecie wesprzeć dowolną organizację bądź osobę - nie płacąc ani grosza więcej niż za zwykłe zakupy. Robiąc zakupy w jednym ze sklepów, które dołączyły do programu, przekazujesz określony procent wartości zakupów do organizacji wybranej przez Ciebie.

 W ten sposób już 3 mln zł trafiło do organizacji społecznych!

To ogromna kwota, ale dzięki Tobie może być jeszcze większa. Nie zastanawiaj się, działaj!

Aby korzystać z FaniMani i wspierać dowolną organizację lub osobę wystarczy zainstalować rozszerzenie do przeglądarki - Przypominajkę, albo pobrać aplikację mobilną FaniMani dla systemów Android albo iOS. 

Uwaga! Tylko do 30 września 2021 r. trwa akcja Zooplus

- dla nowych klientów 3 x większa darowizna od zakupów (3%) i 10% rabatu z kodem FANIMANI_WELCOME10 na pierwsze zamówienie (kod ważny do 21 września 2021)

- dla stałych klientów 2 x większa darowizna (1% do 400 zamówień)

Miłego pomagania, Deni

Komentarze

  1. Nie wiedziałam, że powstało coś takiego. Fajna inicjatywa.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja myślę, że przede wszystkim znaczenie ma tutaj to, jakie sklepy wybieramy i jakie będą dla nas najwygodniejsze. Moim zdaniem śmiało można korzystać z wielu różnych propozycji, ale trzeba wiedzieć, gdzie leży granica tej świetnej jakości. Jest to ważne w przypadku kupna ubrań, bielizny, produktów higienicznych i wiele, wiele innych. Jakość, jak i dobra firma sprawiają, że na pewno zakupy internetowe będą przyjemnością. Trzeba też znać swoje prawa, jako konsumenta i trzeba wiedzieć, jak powinna wyglądać właściwa transakcja.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz.ツ To dla mnie wiele znaczy.
Zapraszam Cię na mój drugi blog Silver60plus też o sztuce.

Sztuce przetrwania...

Popularne posty z tego bloga

Neuroart w 6 krokach

24 proste wzory Zentangle

3 zakładki do książki - do pobrania