Jak zrobić stojak na telefon

Postanowiłam zrobić sobie nowy stojak na telefon. Poprzedni już mi się znudził, a poza tym nie był przystosowany do ładowania. Czas na nowszy model. 

Ponieważ zawsze królują u mnie papiery i kartony, nie musiałam długo zastanawiać się doborem materiałów. Pierwotnie chciałam zrobić stojak w kolorze czerni i czerwieni, ale okazało się, że czerwony karton "wyszedł". Mówi się trudno, są inne kolory, a w zasadzie jest ich mało. Motywem głównym są koty, czarne. 

W trakcie pracy nie pamiętałam o dokładnym dokumentowaniu kolejnych etapów, stąd nie będzie dzisiaj dokładnej instrukcji, krok po kroku. Myślę jednak, że to co zaprezentuję będzie wystarczające. Na końcu wpisu znajdziesz odręczny szkic z wymiarami. 

Główny element podstawki wykonany z grubej tektury i oklejony papierem eko z rysunkiem kotów. 

Dwa "klocki" podtrzymujące telefon wykonane z paska kartonu, poskładanego i posklejanego. Można zrobić to z drewienek lub styropianu, okleić lub pomalować. 


Dodatkowo przymocowałam niewielkie ruloniki z czarnego papieru, będące nie tylko ozdobą, ale i dodatkowym zabezpieczeniem przed zsuwaniem się telefonu.
 

Podpórka z grubej tektury, oklejona czarnym papierem. Podczas oklejania zostawiłam czarny pasek, który ułatwia przyklejenie podpórki go głównej płytki z kotami.
 

Tak wyglądają wszystkie elementy stojaka na telefon.
Jak widzisz zmienił się księżyc, bo taki bardziej mi się podobał. 


Postanowiłam dodać jeszcze srebrne narożniki. Zostały wykonane z tektury i oklejone folią aluminiową.
 

A tak prezentuje się całość.

Na koniec (bardzo) odręczny szkic. 


A skoro już za moment świętujemy...

Niech każdy dzień będzie dla Ciebie nowym wyzwaniem, które przyniesie rozwój i zmotywuje Cię do spełnienia Twoich marzeń. Zdrowia, wszelkiej pomyślności i spokoju ducha...

Deni


Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz.ツ To dla mnie wiele znaczy.
Zapraszam Cię na mój drugi blog Silver60plus też o sztuce.

Sztuce przetrwania...

Popularne posty z tego bloga

Neuroart w 6 krokach

24 proste wzory Zentangle

3 zakładki do książki - do pobrania