Literackie karty ATC

Tak jak zapowiadałam wcześniej, pojawiają się kolejne karty ATC. Ponieważ ostatnio w miniaturach pojawiały się książki w dużych ilościach, nie mogło ich zabraknąć również na kartach ATC. 

Poniższe dwa przykłady jak najbardziej nawiązują do miniatur, bo poza książkami jest popękana ściana z widocznymi cegłami, a to dość często pojawia się w moim mini świecie. Czy jest jakiś powód? Być może. 
Te dwie pozycje literatury niekoniecznie musicie rozpoznawać. Myślę jednak że bez problemu rozpoznacie pisarzy, którym dedykowane zostały kolejne trzy karty. Czy planuję kolejne literackie karty ATC? Moja odpowiedź jest podobna do większość w ostatnim czasie - nie wiem. :) W ostatnich dniach intensywnie wykorzystuję do pracy moją lewą rękę, ale o tym napiszę na blogu za jakiś czas. Już teraz możecie podglądać moje działania na Instagramie, a czasem w bocznym menu bloga. Swoją drogą to chyba jest całkiem dobry pomysł wykorzystać Twittera do krótkich informacji, czy mikro wpisów, które widoczne są na głównym blogu. 

Serdeczności, Deni

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Neuroart w 6 krokach

24 proste wzory Zentangle

3 zakładki do książki - do pobrania