Planery i kalendarze na 2023 rok do wydruku

Niedługo przyjdzie nam pożegnać stary rok i przywitać nowy. Pozostaje mieć nadzieję, że będzie dobry, a może nawet lepszy niż ten kończący się. Nie wiem czy w obecnych "smartfonowych" czasach korzystacie jeszcze z papierowych kalendarzy, ale myślę, że sporo jeszcze jest osób, które to robią. Nawet pomimo aplikacji w telefonie. 

Ja tak się już przyzwyczaiłam do kalendarza na ścianie, że często na niego zerkam, pomimo tego, że niczego w nim nie zapisuję. Ot przyzwyczajenie. Postanowiłam zrobić sobie kalendarz ze zdjęciami wnuków, teraz będę maiła faktycznie na co zerkać. O tym jednak napiszę oddzielnie, a przy okazji będzie też coś dla Was. Dzisiaj tylko bardzo proste kalendarze i być może przydatne palnery. 

Trzy całoroczne kalendarze do wydruku

Pierwsza moja propozycja to całoroczne kalendarze do wydruku. Wszystkie przygotowane są w formacie A4. Polecam wydruk w wysokiej rozdzielczości i na nieco grubszym papierze. 


Ciekawym pomysłem może być przygotowanie oryginalnego tła do takiego kalendarza. Na przykład większy karton oklejony lub pomalowany, dodatkowo ozdobiony zdjęciami, a na tym przyklejony roczny kalendarz. Jeszcze lepiej, z Waszymi pięknymi rysunkami w stylu Zentangle! I już jest ciekawiej, jest na czym oko zatrzymać i z całą pewnością uśmiechnąć się na widok kochanych osób. 

Może to wyglądać na przykład tak:

Planery miesięczne na 2023 rok

Dla tych, którzy lubią planować z długopisem w ręku, przygotowałam dwie wersje plenerów na cały 2023 rok. Obie wersje są w bardzo jasnych, pastelowych kolorach, obie mają format A4. 

Poza 12 stronami na każdy miesiąc, mają dodatkową kartę, która może być dowolnie wykorzystana. Zrobiłam jeszcze planer tygodniowy, ale dostępny jest tylko w jednej wersji kolorystycznej.


Kalendarze i planery dostępne są w Cafe Box

A już niedługo obiecany szablon kalendarza ze zdjęciami, skorzystać z niego będzie można bez stawiania kawy. Choć nie ukrywam, że Wasze kawy smakują wyśmienicie, a przede wszystkim dodają mi wiele energii! Te symboliczne kwoty są dla mnie znacznie więcej niż tylko symbolicznym wsparciem. ❤️❤️❤️

Miłego planowania, Deni

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Neuroart w 6 krokach

24 proste wzory Zentangle

3 zakładki do książki - do pobrania