Świąteczne grafiki do wydruku

,Zaczyna się okres kiedy częściej myślimy o świętach. Jedni już w listopadzie zaczynają świąteczne porządki, inni zaczynają robić kartki, bileciki do prezentów, a i same prezenty. Zdecydowanie nie palę się do tych pierwszych zajęć. Przez tyle lat przejmowałam się takimi sprawami jak porządek, zastawienie stołu domowymi pysznościami, że czas najwyższy to zmienić, na korzyść tych ciekawszych i przyjemniejszych prac.  

Ci, którzy są bardzo zagonieni, często korzystają z planerów. Na pewno ułatwia to zorganizowanie kolejnych dni, pozwala dobrze zagospodarować cenny czas. Muszę przyznać, że sama w codziennym życiu nie korzystałam z palnerów.  Nie robiłam tego nigdy wcześniej, nie robię teraz, bo po prostu nie było takiej potrzeby. Jednak są małe wyjątki, a mianowicie okresy przedświąteczne. W takich okolicznościach lubię mieć rozpiskę co i kiedy będzie do zrobienia. Zazwyczaj okres ten zajmuje około tygodnia, więc na dobrą sprawę taki tygodniowy plan zupełnie mi wystarcza.

Świąteczne planery do wydruku

Dzisiaj mam dla Was dwa rodzaje palnerów z motywem świątecznym. Pierwsze, tygodniowe z grafiką nawiązująca do świąt Bożego Narodzenia. Pięć gotowych do wydruku planerów czeka na Was w Cafe Boxie, a poniżej trzy przykłady. 

Przygotowałam również palnery z uwzględnieniem ośmiu dni, konkretnie od 18 do 24 grudnia, czyli najbardziej pracowite. Takie właśnie planery mi odpowiadają najbardziej, dlatego Wam również proponuję wydrukowanie i korzystanie. To bardzo usprawnia wszelkie przedświąteczne prace. Pliki dostępne są w Cafe Box


Świąteczne bileciki prezentowe do wydruku

Skoro święta to i prezenty, a do nich potrzebne są bileciki informujące dla kogo są przeznaczone. Przygotowałam różne wersje, bo jedni wolą bardziej ozdobione, drudzy minimalistyczne. Z całą pewnością trudno jest wszystkich zadowolić. Mam nadzieję, że coś wpadnie Wam w oko. Na koniec przypomnę jedynie, że  Cafe Boxie dostępne są również inne świąteczne grafiki, takie jak kartki świąteczne. 

Serdeczności, Deni

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Neuroart w 6 krokach

24 proste wzory Zentangle

3 zakładki do książki - do pobrania