Kalendarz 2023 z autorskimi grafikami

Przygotowałam dla Was specjalny i wyjątkowy kalendarz na 2023 rok. Umieściłam w nim moje autorskie grafiki, związane tematycznie z Zentangle. 


W ostatnich latach twórczości to właśnie ta metoda zdominowała moje prace, inspirowała mnie do tworzenia nowych, mniej lub bardziej do niej podobnych. Poza komponowaniem wzorów na małych płytkach, co świetnie relaksuje, tworzyłam wiele rysunków "ZIA" (Zentangle Inspired Art). 

Zentangle polubiłam od pierwszego kontaktu, można powiedzieć wzrokowego. Powoli rozwijałam temat na blogu, zachęcając Was do spróbowania. Z tego co wiem, są osoby, które udało mi się "zarazić" i  bardzo mnie to cieszy. Dostawałam od Was tak wiele ciepłych słów, polubień i instagramowych serduszek, że jeszcze bardziej mobilizowaliście mnie do pracy. 

Dlatego dzisiaj prezentuję Wam minimalistyczny kalendarz z takimi właśnie ilustracjami. Kalendarz jest przygotowany do wydruku. Zalecam format 210 x 294 mm, drukarka ustawione na najlepszą jakość. 

Kalendarz, do którego rysunki powstawały na przełomie ostatnich lat, przez niezliczoną ilość godzin i dni, jest formą podziękowania za postawienie mi wirtualnej kawy, za kwotę 30 złotych. Tylko tyle, dla mnie aż tyle. 

Oczywiście poza kalendarzem udostępniam stałą wejściówkę do Cafe Boxa, gdzie plików graficznych stale przybywa. 

Poniżej prezentacja wszystkich stron kalendarza. 


Jeśli chcesz otrzymać kalendarz do druku wystarczy, że postawisz mi kawę za 30 zł a ja na podany adres mailowy wyślę Ci plik. 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Z góry dziękuję Ci za wsparcie i zapraszam do dalszej obserwacji bloga oraz profilu na Instagramie

Wszystkiego dobrego, Deni

Komentarze

  1. Danusiu, piękny kalendarz. Przepraszam, że rzadko ostatnio zaglądam na bloga, ale na insta obserwuję na bieżąco . Coś mi się życie rozpędziło i czasu brak. Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję Moniko, nie masz za co przepraszać, mam tylko nadzieję, że u Ciebie wszystko dobrze.

      Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz.ツ To dla mnie wiele znaczy.
Zapraszam Cię na mój drugi blog Silver60plus też o sztuce.

Sztuce przetrwania...

Popularne posty z tego bloga

Neuroart w 6 krokach

24 proste wzory Zentangle

3 zakładki do książki - do pobrania