Świąteczne życzenia

 Moi Kochani, ten blog istnieje i jeszcze jakoś funkcjonuje dzięki Wam. Przecież gdyby statystyki pokazywały zero wejść, nie ciągnęłabym tego dla samej siebie. Nie ukrywam jednak, że prowadzenie bloga jest dla mnie dodatkową terapią w walce z chorobą Parkinsona. Ta walka, ta terapia, musi mieć jakiś cel, którym w tym przypadku jest prezentowanie różnych metod twórczych i zachęcanie do spróbowania. 

Nie wiem jak długo uda mi się to ciągnąć i nie będę teraz o tym pisać, bo zbliżają się święta, odsuwam problemy, trudne myśli a może nawet decyzje. Teraz powinniśmy otoczyć się świąteczną atmosferą i cieszyć ze zbliżających spotkań z rodziną. 

Chciałabym w tym miejscu podziękować wszystkim, którzy tu i na Instagram zaglądają, czasem nawet komentują, a często dają te słodkie serduszka. 💓 To jest bardzo miłe i jeszcze bardziej mobilizujące do dalszej pracy. Pracy? Nie, to przecież jest przyjemność! 

Dziękuje również wszystkim wspierającym mnie poprzez Fundację Avalon, za darowizny i 1% z podatku. Dziękuję za przepyszne kawy! Zawsze kiedy dostaję informację o kolejnej kawie tak sobie myślę... o ile przyjemniej byłoby tę kawę wypić razem w realu. Nie można jednak mieć wszystkiego i trzeba cieszyć się z tego, co jest. I ja się baaaaardzo cieszę, że mam Was! 

Moje podziękowania kieruję również do wszystkich Posłańców Serdeczności! 💓 W tym roku pozwoliłam sobie kilku osobom podziękować nie tylko wirtualnie. To dzięki Wam skrawkowa mapa rozrasta się, a liczba obdarowanych rośnie z miesiąca na miesiąc. To jak, macie jeszcze ochotę wcielić się w rolę Posłańca w 2023 roku? Ja bardzo liczę na nowe osoby. A szczegóły podaję na Skrawkowym blogu

Wszystkim bardzo dziękuję! 

Z okazji tak wyjątkowych chwil życzę Wam,

abyście nie zatracili tego, co w świętach najważniejsze

i byście choć na chwilę zatrzymali się i oddali zadumie.

Wesołych Świąt, Deni


Komentarze

  1. Czas świąt to magiczny czas. Na odpoczynek z kubkiem herbaty, na poczuciu jej aromatu, na zatraceniu się w smaku, bo to może umykać w ferworze dnia codziennego. To czas na rozmowy i śmiech, na wspomnienia, na przytulenie i trwanie. Na dobrą książkę ,na pyszne jedzenie, na delektowanie się ciastami. Czas na wspólne oglądanie fajnego filmu. Cieszmy się tym czasem w zdrowiu. Wszystkiego wspaniałego Danusiu.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję Moniko, pięknie to napisałaś. Tobie Moniko również życzę wszystkiego dobrego. Buziaki :)

      Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz.ツ To dla mnie wiele znaczy.
Zapraszam Cię na mój drugi blog Silver60plus też o sztuce.

Sztuce przetrwania...

Popularne posty z tego bloga

Neuroart w 6 krokach

24 proste wzory Zentangle

3 zakładki do książki - do pobrania