W odcieniach szarości

Powstały kolejne grafiki nawiązujące do szeroko rozumianego "neuro", jednak nie tego analogowego rysowanego i malowanego przy pomocy pisaków i farb. Tym razem to nie tylko wersja cyfrowa, ale również kolory zminimalizowane prawie do szarości. 


Ktoś, kto zna moje prace, może skojarzyć niektóre z grafik z moimi rysunkami. Nie będę ukrywać, że punktem wyjściowym dla kilku z nich były właśnie moje wcześniejsze rysunki mniej lub bardziej "zentanglowe".

Na koniec, żeby nie było tu tak całkiem szaro, jeszcze coś z małym dodatkiem koloru.
 

Na dzisiaj to już wszystko, niech zamiast mnie przemawiają obrazy. Więcej tego typu grafik znaleźć można na stronie "Rzeczy wyjątkowe" lub jeśli wolisz w serwisie Flickr. Przypomnę jeszcze, że na FB nie mam już stron fanowskich, jedynie profil osobisty, choć i na nim bywam milcząca. Prawdę mówiąc jestem tam jeszcze głównie z powodu przynależności do dwóch interesujących mnie grup. 

Wszystkiego dobrego, Deni

Komentarze

  1. Danusiu, jestem pełna podziwu, jak Twoja twórczość fantastycznie się rozwija! Przepiękne grafiki! Dla mnie to zupełny kosmos, bo nie mam pojęcia o grafice cyfrowej, ale efekty są powalające. No i wiadomo - narzędzia narzędziami, ale trzeba mieć też niesamowitą wyobraźnię, bo zanim artysta coś stworzy, to najpierw musi to "zobaczyć" w swojej głowie. Rewelacja!

    OdpowiedzUsuń
  2. Wspaniałe prace, pobudzające wyobraźnię. Mnie najbardziej podoba się trzecia od góry. Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz.ツ To dla mnie wiele znaczy.
Zapraszam Cię na mój drugi blog Silver60plus też o sztuce.

Sztuce przetrwania...

Popularne posty z tego bloga

Neuroart w 6 krokach

24 proste wzory Zentangle

3 zakładki do książki - do pobrania