Cafe Box - kalendarze do wydruku na 2024 rok

Dzisiaj dobra wiadomość dla osób, które mają dostęp do Cafe Boxa oraz zachęta dla tych, które jeszcze tam nie zaglądały. Ponieważ w sklepach już widuje się świąteczne dekoracje, doszłam do wniosku, że i ja muszę o nich pomyśleć. A właściwie nie tyle o świętach, co o Czytelnikach bloga. 

W tym roku przygotowuję głównie kalendarze i staram się, żeby były gotowe wcześniej, bo niektórzy mogą wykorzystać je jako prezenty. Tu od razu dodam, że na dzień dzisiejszy plan obejmuje trzy kalendarze do wydruku z grafikami oraz trzy gotowe szablony, które można edytować w Canvie. Wystarczy mieć tam bezpłatne konto. Edycja polega na wstawieniu dowolnych zdjęć, więc w bardzo prosty sposób można wygenerować rodzinny kalendarz. Świetny prezent pod choinkę! 

Dzisiaj przedstawiam pierwszy z kalendarzy, w którym grafiki powstały pod wpływem utworu "A thousand beautiful things" Annie Lennox. 

"A thousand beautiful things - Tysiąc cudownych rzeczy" to tytuł piosenki, która swoją premierę miała w 2003 roku. Piosenka jest optymistycznym hymnem do życia, który zachęca do doceniania każdej chwili i każdego doświadczenia. Lennox śpiewa o tym, jak każdy dzień jest darem i jak każda osoba ma w sobie tysiąc cudownych rzeczy, które może pokazać światu. 

Tyle na temat przygotowanych grafik, resztę niech dopowiedzą obrazy, których przegląd możecie zobaczyć na poniższym filmie. 

Już niedługo pokażę kolejne dwa kalendarze i umożliwię korzystanie z gotowych szablonów. Wszystko to w ramach korzystania z Cafe Boxa, za symboliczną kawę. Szczegóły znajdziecie tutaj

Ponieważ coraz częściej tworzę coś cyfrowo, trafiają się też tapety na pulpit. One również mają swoje miejsce w Cafe Boxie. Póki co nie ma ich tam zbyt wiele, ale powolutku, w miarę moich możliwości, przybywa. 

Poniżej parę przykładów. Potrzebujesz w większej rozdzielczości? Zapraszam na kawę. ツWszystkiego dobrego, Deni

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz.ツ To dla mnie wiele znaczy.
Zapraszam Cię na mój drugi blog Silver60plus też o sztuce.

Sztuce przetrwania...

Popularne posty z tego bloga

Neuroart w 6 krokach

24 proste wzory Zentangle

3 zakładki do książki - do pobrania