Kalendarze do druku na 2024 rok

Dzisiaj krótko, ale też bardzo konkretnie. Zgodnie z zapowiedzią w Cafe Boxie można pobierać kalendarze na 2024 rok. Dostępne są trzy gotowe kalendarze z grafikami, przygotowane do wydruku na formacie A3, ale można je drukować na innym, na przykład A4.

Drukując samodzielnie, należy ustawić w drukarce najlepszą jakość, jeszcze lepiej zanieść do punktu usługowego. Wydruk na przeciętnej atramentówce a ten profesjonalny... różnica jest ogromna. 

Wszystkie trzy kalendarze zaprezentowałam na filmach. 
Kolena nowość dostępna w CafeBox to trzy szablony kalendarzy, do których wystarczy wstawić swoje dowolne zdjęcia. Potrzebne jest do tego konto w Canvie, które można założyć całkowicie bezpłatnie. Sam proces wstawiania zdjęć jest bardzo, bardzo prosty. Tak przygotowany kalendarz można zapisać i wydrukować. Moim zdaniem, to piękny prezent pod choinkę. 


Na zdjęciu poniżej przykładowa strona kalendarza jeszcze bez zdjęcia, tylko z zaznaczeniem gdzie będzie i po wstawieniu zdjęcia. Kształt ramki "robi się sam" . 

Aby skorzystać z szablonów w Canvie trzeba najpierw pobrać plik pdf dostępny w CafeBox. Po wyświetleniu dokumentu przy każdym z szablonów będzie link prowadzący do Canvy, dokładniej do danego szablonu. 


Mam nadzieję, że szablony i kalendarze przypadną Wam do gustu. W razie pytań, wątpliwości proszę pisać, postaram się pomóc.

Wszystkiego dobrego, Deni
 

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz.ツ To dla mnie wiele znaczy.
Zapraszam Cię na mój drugi blog Silver60plus też o sztuce.

Sztuce przetrwania...

Popularne posty z tego bloga

Neuroart w 6 krokach

24 proste wzory Zentangle

3 zakładki do książki - do pobrania