Uniwersalny i wielozadaniowy notatnik

Ostatnio pisałam sporo na temat uważności i generalnie o autoterapii sztuką. Dzisiaj będzie krótko, bo chciałam wam jedynie pokazać moją wersję notatników na tego typu ćwiczenia. 

Takie notesy  widywałam już wcześniej i uważam że są bardzo przydatne. Właściwie to nie są notesy jak same okładki, w których strony mocowane są przy pomocy różnego rodzaju gumek, w zależności od tego jakie są nam potrzebne. Jednym słowem robimy okładki, mocujemy gumki i wkładamy do środka kartki takie jakie chcemy i ile chcemy, a właściwie to ile się zmieści. Istotne jest jedynie to, aby okładka była dość sztywna i służyła nam za podkładkę do rysowania.

Prezentuję je na krótkim w filmie i mam nadzieję, że wszystko jest widoczne, a w razie wątpliwości zapraszam do komentarzy. Dla siebie przygotowałam dwie okładki w różnych rozmiarach, jedna formatu A5, druga o połowę mniejsza, powiedzmy taka do torebki. Polecam wam to rozwiązanie bo się sprawdza w praktyce bardzo dobrze, zwłaszcza wersja z dołączonym pisakiem. 


Wszystkiego dobrego, Deni

Komentarze

  1. Świetny. Dla kogoś kto uwielbia rysować lub sztuka jest dla niego terapią, jak w Twoim przypadku, to taki notatnik jest fantastycznym rozwiązaniem. Teczki są raczej duże, i nie bardzo poręczne a to takie akuratne. ☺️

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jak to mówią, potrzeba matką wynalazków, tylko w tym przypadku trudno to określić wynalazkiem. 😉

      Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz.ツ To dla mnie wiele znaczy.
Zapraszam Cię na mój drugi blog Silver60plus też o sztuce.

Sztuce przetrwania...

Popularne posty z tego bloga

Neuroart w 6 krokach

24 proste wzory Zentangle

3 zakładki do książki - do pobrania