Puszki na artystyczne przybory

Wielokrotnie już wspominałam o ozdobnych puszkach na herbatę. Sporo ich zrobiłam, część została w domu, spora ilość powędrowała do innych użytkowników. 

Jak zrobić puszki na przybory

Tym razem postanowiłam nieco uporządkować, pod względem estetycznym, swoje miejsce pracy. Przecież nie samą herbatą człowiek żyje. Do tej pory wszystkie narzędzia twórcze stały w różnych pojemnikach, bez ładu i składu. Było praktycznie, nie estetycznie. Teraz nastąpiła zmiana.

Jak zrobić puszki na przybory

Co prawda nie widać tutaj mojego biurka, bo w miejscu gdzie stoją narzędzia mam kiepskie światło do zdjęć.

O tym jak wykonać takie puszki pisałam już wcześniej, dokładną instrukcję znajdziesz we wpisie "Jak zrobić puszkę na herbatę w stylu zendoodle?".  Oczywiście to, czy puszka będzie oklejona papierem z własnym rysunkiem, czy też innym, ozdobnym, nie ma znaczenia. Wszystko zależy on potrzeb, materiałów i umiejętności. Samo wykonanie nie powinno nastręczać trudności.

Puszki na przybory w stylu Zentangle

Jak widać na zdjęciach, dwa pojemniki na narzędzia okleiłam tylko ozdobnym papierem, czyli wykonanie niemalże ekspresowe.

Jak zrobić puszki na przybory w stylu Zentangle

Nie wiem jak to wygląda u Ciebie, ale ja dość często odkrywam kolejną puszkę do recyklingu, aż żal nie zrobić z niej ozdobnego pojemnika.

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz.ツ To dla mnie wiele znaczy.
Zapraszam Cię na mój drugi blog Silver60plus też o sztuce.

Sztuce przetrwania...

Popularne posty z tego bloga

Neuroart w 6 krokach

24 proste wzory Zentangle

3 zakładki do książki - do pobrania