Przejdź do głównej zawartości

Wiosenne rozdanie - zakładki do książek

Dzisiaj mam dla Was niespodziankę. Lubicie? Ja uwielbiam, zwłaszcza takie, które w jakiś tam sposób wiążą się z książkami. Co prawda na blogu mało jest wpisów czytelniczych, ale nie znaczy to, że nie czytam. Książki pochłaniam, a jeśli macie ochotę zobaczyć jakie, to zapraszam na czytelniczy profil Instagrama (@nie_pisze_bo_czytam). 

Tyle o mnie, czas przejść do rzeczy. Postanowiłam przygotować dla Was zestaw pięciu zakładek do książek. Ponieważ ostatnio trochę interesowałam się neurografiką, zakładki są właśnie w tym stylu. Trzy z nich to jedynie kontury ze złotymi i srebrnymi akcentami. Od zwycięzcy rozdania będzie zależało czy zostawi je tak, czy może podejmie się wyzwania i doda kolory. Osobiście zachęcam do kolorowania! Można to zrobić kredkami lub pisakami. 


Piąta zakładka jest nieco inna, bo pomyślałam, że każdy książkoholik chętnie przygarnie zakładkę z sową? 

Co należy zrobić aby wziąć udział w rozdaniu?

W komentarzu do wpisu na Instagramie @denimix.pl podaj tytuł książki, którą zaliczasz do swoich ulubionych i bardzo krótko uzasadnij wybór. To naprawdę musi być krótko! :) 

Musisz obserwować mój profil (@denimix.pl) na Instagramie.

Nie musisz (ale możesz) zapraszać znajomych do zabawy.

Na napisanie komentarza masz czas do 15 kwietnia.

Wysyłka wygranej tylko na terenie Polski.

Wyniki rozdania

Spośród wszystkich komentarzy wybiorę jeden. Czym będę się kierować? Nie wiem. :) Być może podobnym gustem czytelniczym i oczywiście samym uzasadnieniem. 

Wynik rozdania podam na Instagramie i w tym wpisie, najpóźniej do dnia 20 kwietnia. 

A co jeśli podobają Ci się moje zakładki a szczęście nie dopisze? Możesz pobrać zakładki do wydruku, ale najpierw postaw mi kawę! Każda kawa to krok do kolejnych rozdań. 

Edycja 17.04:

Zwyciężczynią rozdania została  @tulipanoloveKomentarze

 1. Świetne te zakładki :) Ustawiam się w kolejce ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaka ładna zakładka z sową! Boska!

  OdpowiedzUsuń
 3. Kapitalne te zakładki.
  Książki do których często wracam to "Saga o ludziach Lodu", a dlaczego? Bo kocham magię 😁

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz.ツ
Mam nadzieję, że mój wpis był pomocny. Jeśli Twój komentarz będzie wymagał odpowiedzi, postaram się to zrobić jak najszybciej. A może chcesz poczytać coś innego? Na blogu jest cała masa materiałów.

Popularne posty z tego bloga

6 kroków w neurografice

We wcześniejszych wpisach dotyczących neurografiki wspominałam o tak zwanych sześciu krokach, w których powstają rysunki. Różnie one są wyjaśniane i interpretowane, a wszystko zależy od źródła. Oglądałam filmy na YT, czytałam opisy na różnych stronach, powoli wyrabiając sobie jako takie pojęcie i starając się wyciągnąć własne wnioski. Kierując się zebranymi  informacjami na temat neurografik stworzyłam interpretację metody sześciu kroków. Nie jest to trudne i warto spróbować. To co tu prezentuję jest tylko ogólnym zarysem a nie dokładnym szkoleniem. Metoda wydaje mi się interesująca, dlatego postanowiłam o niej trochę napisać. Nie jestem jednak certyfikowanym instruktorem, a jedynie artystką, która lubi poznawać nowe metody, a nawet z nimi eksperymentować.  Jak zacząć tworzyć neurografiki?  Przede wszystkim muszę tu podkreślić, że rysowanie neurografik nie wymaga nawet najmniejszych umiejętności rysowania czy malowania. Nie są też konieczne specjalne i drogie materiały. Wystarczy arku

Neurografika jako forma relaksu

Dzisiaj opowiem Wam jak przypadkiem wpadłam na pojęcie "neurografika" i dlaczego termin mnie zainteresował. Jako osoba, która często myśli rękami, dla której rysowanie jest pewną formą medytacji opartej na uważności, zwracam uwagę na wszystko, co może poprawić mi samopoczucie w ten właśnie sposób.  Niedawno buszując po Pintereście natknęłam się na pewien rysunek, który wywołał u mnie natychmiastowe skojarzenie. Patrząc na niego powiedziałam do siebie - o tak, to jest coś, czym powinnaś się zainteresować! Przecież, prędzej czy później, nie narysujesz prostej kreski, o kole nie wspominając. Tu należy się Wam wyjaśnienie, że wszystkie linie na wspomnianym rysunku wyglądały jakby artysta był nieźle "wcięty". Jednym słowem falowały na maksa. Czyli coś dla mnie, choć alkoholu nie piję od lat. I tak od jednego obrazka przeszłam do kolejnych, później trafiły się różne teksty. Pojawiło się pojęcie "neurografika" i ugrzęzłam w temacie, bo chciałam dowiedzieć się wię

Co to jest Zentangle?

Zapewne każdy z Was nie raz rysował po kartce papieru, ciągnąc plątaninę linii, tworząc geometryczne kształty, ludziki? To kreatywne rysowanie, które zaczęło robić z Was artystów, nazywane jest doodle. Natomiast Zentangle® to coś dużo więcej.  Co to jest Zentangle® i jak zacząć rysować? Żyjemy coraz szybciej, intensywniej, z nowymi technologiami, dostępem to wszelkich informacji, stałym kontaktem (online) ze znajomymi... Pomimo tego wiele osób czuje się przytłoczona natłokiem tego wszystkiego, czasem paradoksalnie wręcz odizolowana. W takich sytuacjach pomocna może być twórcza i kreatywna ekspresja, czyli atreterapia . Niezależnie od tego, czy tańczysz, szyjesz, grasz na instrumencie, malujesz, uprawiasz ogród, gotujesz czy bierzesz udział w jakimkolwiek twórczym procesie, poczujesz się lepiej. A cóż to takiego Zentangle®, skąd nazwa, kto to w pewnym sensie stworzył, bo przecież rysujemy wszyscy.  Zentangle® to forma sztuki, rysunki składające się z prostych kształ