Podstawka pod kadzidełka

Z domową produkcją kadzideł przeciw komarom trafiłam idealnie. Tak jak do tej pory był spokój, to właśnie w ostatnich dniach pojawiły się i uprzykrzają nam wszystkim życie. 

O domowym wyrobie kadzidełek pisałam wcześniej, przy okazji pokazywałam tam na czym stawiam te niewielkie stożki. To były zwykłe kamienie. Natomiast dzisiaj chcę pokazać Ci specjalnie przygotowaną podstawkę. Podstawkę przypominającą nieco miniatury, które swego czasu namiętnie robiłam. I powiem Ci, że mam nadzieję wrócić jeszcze do tego zajęcia. 


Tak właśnie prezentuje się moja miniatura pod kadzidełka. Kamienie, kamienie, kamienie i kawałek drutu zwiniętego spiralnie, służący za "talerzyk" z dziurką, pod stożki kadzidełek. Z boku coś w rodzaju podestu, na którym można postawić zapasowe kadzidełka. Te mini deseczki to bambusowe mieszadełka. 


I jeszcze krótka prezentacja filmowa, gdzie dodatkowo umieściłam, tak dla przypomnienia, przepis na kadzidełka. 


Serdeczności, Deni

Komentarze

  1. Na filmiku wygląda to jeszcze piękniej niż na zdjęciach, coś wspaniałego Danusiu. Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Perfekcyjnie. Nic Danusiu u Ciebie nie jest na pół gwizdka, nawet kadzidełka na komary mają piękną oprawę. Świetnie to wygląda. Buziaki.

    OdpowiedzUsuń
  3. Wspaniała "budowla"! Piękna i użyteczna. Obejrzałam filmik i zaciekawił mnie Twój przepis na kadzidełka, muszę koniecznie spróbować je zrobić. Nawet nie na komary, ale tak dla miłego zapachu :).

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz.ツ To dla mnie wiele znaczy.
Zapraszam Cię na mój drugi blog Silver60plus też o sztuce.

Sztuce przetrwania...

Popularne posty z tego bloga

Neuroart w 6 krokach

24 proste wzory Zentangle

3 zakładki do książki - do pobrania