Papierowa bombka - 3 szablony do wydruku

Papier to bardzo wdzięczny materiał, nadaje się do większości prac kreatywnych, nie wspominając już o rysowaniu czy malowaniu. Dla mnie to właśnie papier jest podstawowym materiałem twórczym. Nawet w miniaturach staram się wszystko z niego robić, począwszy od obudowy, przez meble, książki, skończywszy na czajniczkach do herbaty

Skoro papier jest tak dobrym i wszechstronnym materiałem, dlaczego nie zrobić z niego bombek na choinkę? To szczególnie dobry wariant ozdób choinkowych, kiedy w domu są malutkie dzieci albo... koty. A przy okazji jest możliwość bardzo indywidulnego sposobu ozdabiania, a na dobrą sprawę mogą się na nich pojawić nawet Wasze fotki.


Dokładną instrukcję wykonania kuli znajdziesz tu: "Wielozadaniowa papierowa kula"


Poniżej jest ogólny widok na trzy szablony udostępnione w Cafe Boxie. Jeden pusty, do dowolnego ozdabiania, drugi z napisami w kilku językach. Trzeci, to połączenie napisów z gotowymi ilustracjami, tylko wydrukować, wyciąć i poskładać.

 


Ze swojej strony polecam wykorzystanie pustego szablonu. Nawet najprostsze rysunki, ale własnoręcznie wykonane, będą cenniejsze od tych gotowych. A jak jeszcze bombki ozdobią Wasze pociechy, dzieci czy wnuki, to dopiero będzie pięknie. 

Serdeczności, Deni 

Komentarze

  1. Danusiu te bombki są fantastyczne. Z radością skorzystam, będzie kolejna dobra zabawa z moimi wnusiami :) Dziękuję.

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne! Super pomysł! Kiedyś robiłam pudełeczka na prezenty według Twojego przepisu, w podobnym stylu. Jak znajdę wolny czas, to może spróbuję zrobić kilka bombek, chociaż z tym czasem to ostatnio u mnie ciężka sprawa...

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz.ツ To dla mnie wiele znaczy.
Zapraszam Cię na mój drugi blog Silver60plus też o sztuce.

Sztuce przetrwania...

Popularne posty z tego bloga

Neuroart w 6 krokach

24 proste wzory Zentangle

3 zakładki do książki - do pobrania