O MNIE

Mam na imię Danuta, w internecie najczęściej przedstawiam się jako Deni. 

Jestem blogerką

Na blogu prezentuję swoją twórczość oraz pomagam zrozumieć i przyswoić podstawy Zentangle®, w stopniu podstawowym. Doradzam i staram się rozwiązywać problemy poczatkujących miłośników rysunkowego relaksu. Nie jestem certyfikowanym instruktorem Zentangle® , ani nic mnie nie łączy z twórcami Zentangle® - jestem po prostu tylko wielką fanką, z kilkuletnim doświadczeniem. 

Wyróżnia mnie to, że prowadzę blog pasjonacko, bez płatnych kursów i ebooków. Zgodnie z dewizą docendo discimus (ucząc innych, sami się uczymy), pomagam i uczę się od innych.
 
Wraz z postępującą chorobą Parkinsona modyfikuję swoją pracę tak, aby mieć możliwość twórczego wyrazu jak najdłużej. Prezentując kolejne techniki, staram się również zainspirować inne osoby. Moim zdaniem warto to robić, bo przynosi efekty, szczególnie w sferze psychiki.

Jestem artystką

Swoją przygodę ze sztuką rozpoczęłam 40 lat temu. Początkowo było to malarstwo olejne, później rysunek i sztuka cyfrowa. W 2021 roku zostałam przyjęta do organizacji non-profit Parkinson's Art w Londynie. Jej misją jest inspirowanie i rozwijanie kreatywności wśród artystów dotkniętych chorobą oraz promocja ich sztuki. 

Zentangle inspired art & collage

Jestem żoną, mamą i babcią...

czyli mam również spore doświadczenie życiowe. Uwielbiam czytać i robię to nałogowo (poprawka, choroba zbabrała mi już tę przyjemność). Kocham koty. 

Jeśli masz do mnie pytania, potrzebujesz porady, zapraszam do kontaktu mailowego:
danuta.popowicz(at)gmail.com

Proszę tylko o jedno, uszanuj to, że przedstawiam się na blogu z imienia i nazwiska, nie pisz jako anonim. Przepraszam, ale na takie maile (często również komentarze do wpisów) nie będę odpowiadać. 

Informacja

Wszystko, o czym piszę na blogu, jest wynikiem mojego własnego doświadczenia, nie zaś specjalistycznego wykształcenia. Na blogu prezentuję moje własne opinie, wrażenia, przemyślenia itp. Jeśli korzystasz z jakichkolwiek moich porad, robisz to na własną odpowiedzialność. Jeśli coś Ci nie odpowiada w moich tekstach... nie czytaj, to nie jest obowiązkowa lektura. 

Popularne posty z tego bloga

Neuroart w 6 krokach

24 proste wzory Zentangle

3 zakładki do książki - do pobrania