O MNIE

Nazywam się Danuta Popowicz, w internecie przedstawiam się zazwyczaj jako Deni. 

Jestem blogerką

Na blogu prezentuję swoją twórczość oraz pomagam zrozumieć i przyswoić podstawy Zentangle®, w stopniu podstawowym. Doradzam i staram się rozwiązywać problemy poczatkujących miłośników rysunkowego relaksu. Nie jestem certyfikowanym instruktorem Zentangle® , ani nic mnie nie łączy z twórcami Zentangle® - jestem po prostu tylko wielką fanką, z kilkuletnim doświadczeniem. 

Wyróżnia mnie to, że prowadzę blog pasjonacko, bez płatnych kursów i ebooków. Zgodnie z dewizą docendo discimus (ucząc innych, sami się uczymy), pomagam i uczę się od innych. 

Jestem artystką

Swoją przygodę ze sztuką rozpoczęłam 40 lat temu. Początkowo było to malarstwo olejne, później rysunek i sztuka cyfrowa. W 2021 roku zostałam przyjęta do organizacji non-profit Parkinson's Art w Londynie. Jej misją jest inspirowanie i rozwijanie kreatywności wśród artystów dotkniętych chorobą oraz promocja ich sztuki. 

Zentangle inspired art & collage

Jestem żoną, mamą i babcią...

czyli mam również spore doświadczenie życiowe. Uwielbiam czytać i robię to nałogowo. Kocham koty. 

W internecie znajdziesz mnie w tych miejscach: 

Instagram @denimix.pl
YouTube Deni Mix Art

Jeśli masz do mnie pytania, potrzebujesz porady, zapraszam do kontaktu mailowego:
danuta.popowicz(at)gmail.com

Proszę tylko o jedno, uszanuj to, że przedstawiam się na blogu z imienia i nazwiska, nie pisz jako anonim. Przepraszam, ale na takie maile (często również komentarze do wpisów) nie będę odpowiadać. 

Informacja
Nie posiadam żadnego wyksztalcenia uprawniającego do prowadzenia arteterapii. To co prezentuje wynika z własnych obserwacji oraz niewielkiej ilości literatury. Jeśli korzystasz z moich podpowiedzi, inspiracji, robisz to na własną odpowiedzialność. 

Popularne posty z tego bloga

6 kroków w neurografice

Neurografika jako forma relaksu

24 proste wzory Zentangle